Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Po išpuolio su kruvina vovere – kameros

Po išpuolio su kruvina vovere – kameros (9)

2018-10-26

Savivaldybės vadovus tiek išgąsdino negyvą voverę į pastatą atsinešęs žmogus, kad šie nusprendė apsiginkluoti vaizdo kameromis. Penktadienį savivaldybės tinklalapyje buvo išplatinta informacija apie išpuolį ir planus nuo tokių atvejų apsisaugoti.

Pranešime teigiama:

Jurbarko rajono savivaldybės pastate stebėti vaizdo kameromis viešąsias erdves paskatino pasikartojantys galimai psichiškai nestabilių asmenų išpuoliai, kurie kelia grėsmę savivaldybės darbuotojams ir vadovams. Paskutinis toks atvejis įvyko spalio 25 d. Į savivaldybės Mero priimamąjį neatpažintas asmuo atsinešė negyvą krauju apsipylusią voverę ir ją demonstruodamas sukėlė išgąstį, vėliau tą bandė padaryti ir mero kabinete.

„Jau ir anksčiau pasitaikę agresyviai nusiteikusių asmenų išpuoliai Jurbarko rajono savivaldybės pastate vėliau būdavo sunkiai įrodomi policijos pareigūnams. Po pastarojo įvykio daviau nurodymą savivaldybės administracijai įsigyti vaizdo stebėjimo sistemą, kuri leistų kontroliuoti erdves savivaldybės priimamuosiuose, koridoriuose, o esant poreikiui, ir darbuotojų kabinetuose. Tuo siekiame, kad savivaldybės darbuotojai ir vadovai būtų apsaugoti nuo agresyviai ar neadekvačiai besielgiančių asmenų,“ – patikino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. 

Darbuotojai ir savivaldybės interesantai apie vaizdo kameromis stebimas patalpas bus informuojami atitinkamais įspėjimo ženklais.

Papildysime.

Taip pat skaitykite:

Miestą stebinčios kameros nusikaltimo nematė

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook