Policija: nebuvo jokių automobilių uždengtais numeriais

Policija: nebuvo jokių automobilių uždengtais numeriais (1)

2019-06-05

Praėjusią savaitę pasklidus gandams, kad Eržvilke važinėja jaunuolių pilni automobiliai, kurių numeriai paslėpti, policija atliko patikrinimą. Apklausus daugybę žmonių ir peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus buvo atsekta visa gandų grandinė ir paaiškėjo, kad tokių transporto priemonių miestelyje nebuvo.

Apie įtartinus automobilius praėjusią savaitę viešai prabilo Eržvilko gimnazijos vadovybė. Tuomet buvo nuogąstauta, kad šitaip galbūt bandoma įbauginti liudininkus dešimtokės sumušimo ir bandymo išžaginti byloje. Kraupus nusikaltimas buvo įvykdytas gegužės 26-osios paryčiais, kai Tauragės r. esančioje kaimo turizmo sodyboje su bendraklasiais šventusią dešimtokę smarkiai sumušė ir galimai bandė išžaginti jos bendraamžis iš Jurbarko. Prokurorams priėmus sprendimą įtariamąjį paleisti už pasižadėjimą neišvykti, tiek eržvilkiškiai, tiek kiti ėmė baimintis keršto ir spaudimo. Kiek vėliau vaikinui buvo skirta griežtesnė kardomoji priemonė - namų areštas ir stebėjimas panaudojant apykoję.

„Mašinose sėdi po kelis neaiškius jaunuolius, jie stebi gimnaziją, sukiojasi aplink. Automobiliai važinėja ir prie tų jaunuolių, kurie yra nusikaltimo liudininkai, namų“, - praėjusį ketvirtadienį sakė gimnazijos direktorės pavaduotojas.

Tiesa, netrukus gimnazijos vadovų tonas pasikeitė – jie ėmėm kalbėti apie tai, kad galbūt automobilių nebuvo, o gandai pasklido gyventojams įsibaiminus.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, pareigūnai iškart sureagavo į informaciją apie galimus bandymus daryti poveikį nusikaltimo liudininkams. Į Eržvilką buvo pasiųstos gausios policijos pajėgos, kurios užtikrino tvarką ir kartu aiškinosi automobilių istoriją.

„Mums pavyko atsekti visą grandinę, iki pirmojo žmogaus, kuris prakalbo apie įtartinus automobilius. Paaiškėjo, kad jis tiesiog matė šalikelėje stovinčią mašiną. Vyras negalėjo patvirtinti, kad ji buvo uždengtais numeriais. Daugiau jokių konkrečių duomenų apie jokias mašinas nėra. Tokios patvirtintos informacijos neturi ir bylą tiriantys Tauragės kolegos“, - sakė A. Dumčius.

Pareigūnas taip pat patikino, kad eržvilkiškiai turėtų jaustis saugūs, kaip niekada – miestelyje nuolat budi policijos ekipažas.

„Jei gyventojams kyla kokių įtarimų, jie turėtų iškart skambinti pareigūnams. Taip pat gali telefonais fiksuoti įtartinus asmenis, ar mašinas. Į tokią informaciją bus reaguojama nedelsiant“, - užtikrino viršininkas.

Taip pat skaitykite:

Atskleidė nusikaltimų detales.

„ŠVIESOS“ inform.



« Atgal



Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook