Poliklinikos pradeda dirbti – pacientai rikiuosis už durų

Poliklinikos pradeda dirbti – pacientai rikiuosis už durų (0)

2020-05-09

Jurbarko šeimos klinikos gydytoja Onutė Makūnienė apie apsaugos priemonių dalijimą: „Mes tokie patys Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos dalyviai, bet vienais atvejais sakoma: nepriklausomai nuo pavaldumo, kitais primenama, kad esame privatininkai.“ D. Karopčikienės nuotr.

Nuotoliniu būdu nuo kovo vidurio dirbusioms poliklinikoms gegužę jau leista atverti duris pacientams. Tačiau dėl koronaviruso grėsmės išlieka daug apribojimų, ir toliau dauguma paslaugų bus teikiama nuotoliniu būdu, o kiekviena įstaiga turi parengti ir su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru suderinti paslaugų atnaujinimo ir teikimo planą.

Tinkamai pasirengti

Poliklinikų darbo atnaujinimas, pasak sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos, reikalauja tinkamo pasirengimo, nes būtina užtikrinti infekcijų kontrolę, pacientų ir medikų saugumą.

Poliklinikos galės pradėti dirbti tik atsakingai parengusios ir su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru suderinusios planą, kuris užtikrintų sklandų ir saugų darbą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook