Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Savivaldybės pyragai – už miesto puošmenas

Savivaldybės pyragai – už miesto puošmenas (0)

2020-01-15

Kalėdinio parkelio kūrėjams savivaldybė padovanojo 47 šakočius. Vytauto Didžiojo progimnazijos 2C klasės mokytojai Lolitai Žukauskienei ir tėvų atstovei Rytei Galbuogienei padėkota už eglutę iš pakabų. D. Karopčikienės nuotr.

Sausio 9 d. į susitikimą su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais buvo pakviesti Kalėdinių eglučių parkelio Jurbarke bei kitų šventinių miesto puošmenų kūrėjai. Pasidžiaugta iniciatyviais žmonėmis, visiems padėkota ir prie arbatos puodelio kalbėtasi apie kitas miesto puošybos idėjas.

Gausiai susirinkusius eglučių parkelio kūrėjus sveikino meras Skirmantas Mockevičius. Muzikinį pasveikinimą dovanojo akordeonininkas Tadas Kulikauskas iš Antano Sodeikos meno mokyklos, mokytojo Audriaus Daučiansko mokinys.

Kad Jurbarke šventės šiemet buvo ypač puošnios, įvertino ir vietiniai gyventojai, ir atvykusieji pasisvečiuoti. Prie pagrindinės miesto kalėdinės eglutės dvaro parke vakarais skambėjo muzika ir būdavo gausu žmonių.

Jurbarko eglutė sulaukė daugybės teigiamų vertinimų socialiniuose tinkluose ir pagrįstai buvo pripažinta viena gražiausių Lietuvoje.

Meras S. Mockevičius akcentavo, kad, palyginus su kitais miestais, kurie kalėdinėms eglėms išleido tūkstančius ir dešimtis tūkstančių, Jurbarko eglutė – visiškai pigi, ji tekainavo 80 eurų.

„Siekėme, kad būtų ne kuo brangiau, bet kuo gražiau“, – sakė meras ir dėkojo bendrovei „Jurbarko komunalininkas“, Jurbarko seniūnijai, kultūros centrui, pasirūpinusiems itin gražiomis šventinėmis miesto puošmenomis.

„Jurbarko komunalininko“ vadovas Edmundas Mačieža kitoms Kalėdoms žadėjo ir kitokių puošmenų, ir gal net sniego. O Jurbarko seniūnas Romualdas Kuras kvietė rengtis Velykoms – toje pačioje vietoje planuojamas margučių parkelis.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook