Ugniagesiai išgelbėjo ant ledo įstrigusį šunį (nuotraukos, video)

Ugniagesiai išgelbėjo ant ledo įstrigusį šunį (nuotraukos, video) (5)

2021-01-19

Antradienio popietę Jurbarko r. priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba sulaukė pranešimo, kad Jurbarke, Mažųjų laivelių prieplaukoje, ant ledo, įstrigęs šuo. Pasak liudininkų, vidutinio dydžio gyvūnas Imsrės ir Mituvos upių santakoje galimai blaškėsi dvi paras. Panašu, kad ant ledo atsidūręs nelaimėlis neberado kelio atgal - šunį baugino prie krantų atsivėrusios properšos ir plonas ledas.

Į Mažųjų laivelių prieplauką atvykę ugniagesiai tik per plauką nesučiupo nelaimėlio, tačiau nesupratęs, kad yra gelbėjamas, gyvūnas spruko krovininių laivų uosto link. Tačiau, čia jam išlipti į krantą taip pat nepavyko. Į uostą atvykusiems ugniagesiams galiausiai pavyko užkirsti kelią, kad šuo nepaspruktų ir gyvūnas buvo sugautas.

Šunį laikinai priglaudė Jurbarko komunalininko darbuotojai. Gyvūną, jei neatsiras savininkas, planuojama atiduoti į gyvnų prieglaudą.

Pernai rajono ugniagesiai tris kartus vyko padėti naminiams ir laukiniams gyvūnams. Gelbėtojams teko vaduoti senos katilinės kamine, Smalininkuose, įstrigusį gandrą. Paukščius ugniagesiai gelbėjo ir Mituvoje. Gelbėtojų prireikė, kai į čia esančios užtvankos krioklį įplaukė ančių šeimyna. Ją pastebėję gyventojai pranešė, kad antys dėl į užtvanką krintančio vandens galimai negali išplaukti į Mituvą. Tuomet atvykę gelbėtojai paukščius nuvijo prie tunelio, pro kurį jie ir įplaukė į užtvanką.

Bene didžiausiu iššūkiu tapo ventiliacijos angoje viename Kęstučio g. daugiabučių įstrigusio katino gelbėjimas. Maža to, kad ugniagesiams teko lįsti po laiptinės laiptais, tai gelbėjamas katinas dar ir įnirtingai priešinosi – apdraskė net specialiomis apsauginėmis pirštinėmis mūvėjusį vyrą.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook