Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Užsidegė klubas „Mituva“ (video)

Užsidegė klubas „Mituva“ (video) (0)

2017-03-18

Šeštadienį, 19.22 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Girdžiuose dega klubas „Mituva“.

Gesinti ugnies buvo išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jurbarko miesto ir rajono pajėgos. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo svečių namuose įrengtoje pirties katilinėje, todėl labiausiai ir nukentėjo šios medinėmis dailylentėmis apkaltos  patalpos. 
Ugnis sužalojo svečių namų savininką. Vyras apdegė veidą ir rankas, medikai jį išvežė į ligoninę.
Sulaužė koją
Kovo 19 d. Jurbarko ligoninės medikai policijai pranešė apie sumuštą moterį. Pareigūnams pradėjus tyrimą paaiškėjo, kad nukentėjusioji buvo sužalota kovo 14 d. Tuomet į jos namus Belvederio k. (Seredžiaus sen.) atėjo girtas kaimynas ir spyrė, smūgis buvo toks stiprus, kad moteriai lūžo dešinys šlaunikaulis.
Įtariamasis buvo sulaikytas.
Kovo 18 d. policijos pagalbos prireikė Jurbarke, Lauko g. Čia apie 14.30 val. girtutėlė moteris sumušė savo vienuolikmetį sūnų ir taip pat girtą vyrą. 35-erių smurtautojai nustatytas 2,42 prom. Dvejais metais jaunesniam vyrui – 2,05 prom. girtumas.
Apvogė namus
Kovo 17 d. apie 10.45 val. Kniečių k. (Šimkaičių sen.) namo grįžęs vyras rado pravirą svetainės langą. Namuose žmogus pasigedo šeimos narių pasų, fotoaparato „Canon“, nešiojamojo kompiuterio „Dell“, auksinių bei sidabrinių papuošalų. Nuostolis 3094 Eur.
Tą pačią dieną apie 13 val. vagys išdaužė langą ir įsigavo į namą Rotuliuose (Jurbarkų sen.). Nusikaltėliai pasisavino 795 eurus, 10 svarų sterlingų, sportinį krepšį bei nešiojamąjį kompiuterį. Nuostolis 1460 eurų.

"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook