Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Valstybingumo šimtmečiui – 312 Trispalvių Girdžių seniūnijoje

Valstybingumo šimtmečiui – 312 Trispalvių Girdžių seniūnijoje (0)

2017-03-07

Girdžių seniūnija ir seniūnaičiai Jurgita Šlyterienė, Nijolė Kairaitienė bei Linas Klijūnas kviečia per valstybines šventes ne tik Trispalvę išsikelti prie savo sodybos ar daugiabučio, bet ir paraginti tai padaryti kaimyną. Skelbiame konkursą „312 Trispalvių – valstybingumo šimtmečiui“, skirtą artėjančiam Lietuvos valstybingumo šimtmečiui.

Konkurso pradžia – 2017 m. kovo 11 d., pabaiga ir apdovanojimai – 2018 m. vasario 16-ąją, kuomet švęsime mūsų valstybės šventę. Tikimės, kad konkurse dalyvaus visos  seniūnijos gatvės, turinčios bent penkis gyvenamus namus.  

Šis konkursas - tai pilietinės varžytuvės, kurioje gatvėje per valstybines šventes ir šaliai svarbias datas (sausio 13-ąją, vasario 16-ąją, kovo 11-ąją, birželio 14-ąją (su gedulo ženklu), liepos 6-ąją) pas pirmuosius bus pasiektas rezultatas, kuomet visi gyventojai išsikelia Trispalves.

Minėtomis dienomis skaičiuosime, kiek yra namų su iškeltomis vėliavomis, kiek su neiškeltomis, sumuosime rezultatus, juos skelbsime ir viešinsime.

Visi gatvės – konkurso nugalėtojos gyventojai bus apdovanoti prizais, o Girdžių seniūnijoje minint šaliai svarbią sukaktį, kitų metų vasario 16 d., suplazdės 312 Trispalvių, būtent tiek, kiek seniūnijoje yra gyvenamų  namų ir daugiabučių.

Darius Juodaitis, Girdžių seniūnas « Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook