Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Viešvilėje sudegė namas

Viešvilėje sudegė namas (0)

2017-07-07

Ketvirtadienį 23.45 val. gautas pranešimas, kad dega medinis negyvenamas namas Viešvilėje.

Gaisras Mokyklos g. pastebėtas tada, kai pastatas jau degė atvira liepsna. Atvykus ugniagesiams gaisras jau buvo prarijęs vieno aukšto medinuko stogą. Namas sudegė visiškai.
Liepos 9 d. apie 23.30 val. policija skubėjo į Raudonėnus (Raudonės sen.), kur blaivi 39-erių moteris smurtavo prieš girtą sugyventinį. Jam nustatytas 2,04 prom. girtumas. Moteris buvo sulaikyta.
Tą pačią dieną nuo smurto teko gelbėti ir moterį. Vieno Viešvilės daugiabučių namų kieme 27-erių vyras galimai sumušė metais jaunesnę neblaivią (1,88 prom.) merginą. Šalia Viešvilės esančiame Ridelkalnyje gyvenančiai merginai nustatytas juosmens nubrozdinimas. Vyras ne tik smurtavo, bet ir atėmė iš aukos 40 eurų vertės telefoną. 
Policijos pagalbos prireikė liepos 8 d. Vertimuose (Jurbarkų sen.). Galimai girtas vyras smurtavo prieš buvusią žmoną. 51-erių mušeika po konflikto dingo, o nukentėjusiajai 40-metei nustatytas 2,13 prom. girtumas.
Liepos 9 d. problemų dėl alkoholio turėjo ir du vairuotojai Veliuonoje. Policininkai patikrinti sustabdė du automobilius – „Volkswagen Polo“ ir „Peugeot 806“. Pirmojo automobilio vairuotojui nustatytas 2,47 prom. girtumas. 47-erių vyras buvo sulaikytas.
„Peugeot“ vairavo dar girtesnis kelių gaidelis. Jam nustatytas 2,69 prom. girtumas. Patikrinus automobilį paaiškėjo, kad ant jo prisukti kitai transporto priemonei priklausantys valstybiniai registracijos numeriai. 58-erių vairuotojas buvo sulaikytas.
Liepos 9 d. pranešta apie vagystę Jurbarke. Iš namų Gedimino g. dingo įvairūs papuošalai ir pinigai. Nuostolis 1485 Eur.
„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook