Žiauriai sumuštos mergaitės tėvas prabilo televizijoje

Žiauriai sumuštos mergaitės tėvas prabilo televizijoje (0)

2019-10-10

„Jei ne viešumas ir garsių žmonių įsikišimas, nežinau, kuo būtų baigęsis mano dukters užpuolimo tyrimas, nes nuo pat pradžių viskas vyko labai vangiai. Išgirdęs kas įvyko skubėjau į ligoninę, ir verkiau... Eisiu iki galo, kad mano dukrytę sužalojęs vaikinas atsakytų už savo veiksmus“, – taip laidoje teigė sumuštos eržvilkiškės merginos tėtis.

Laidoje buvo diskutuojama, ar Lietuvoje ne per švelnios bausmės, ar neteisingumo jausmas nėra pavojingas mūsų visuomenei, kai jis mato, kiek tenka pakloti advokatams už tiesą, ir koks gyvenimas vyksta kalėjimuose.

Kaip ŠVIESA jau rašė, mergina buvo sumušta gegužės pabaigoje, mokslo metų pabaigos šventėje, kurią šventė 10-ą klasę baigiantys moksleiviai kaimo turizmo sodyboje.

17-metė po incidento du mėnesius negalėjo duoti parodymų. Gegužės pabaigoje sunkius sužalojimus patyrusi nepilnametė parodymus pirmą kartą davė liepos pabaigoje. Teismo salėje tuomet buvo jos bei įtariamojo atstovai, ji pati parodymus davė būdama vaiko kambaryje, kartu su psichologe.

„Jeigu galite neieškoti teisybės – neieškokite, nes tai kainuoja labai daug pinigų, jėgų ir laiko“, – teigė verslininkė Daina Bosas, prisidėjusi ne tik ieškant pagalbos Jurbarke sumuštai merginai, bet ir pati puikiai žinanti, ką reiškia metų metus ieškoti teisybės teismuose.

Tuo metu komunikacijos specialisto, nuomonės formuotojo Saugirdo Vaitulionio teigimu, Lietuvoje dar vyrauja posovietinis mentalitetas.

„Jei tu ar tavo tėvai turi pinigų ir įtakingų draugų, viskas sutvarkoma“, – sakė S. Vaitulionis.

Studijos svečiai buvo sukrėsti išgirdę 27–erių Tomo Zubricko istoriją.

Palangoje sunkiai sumuštas, ir pristatytas į ligoninę Tomas išgirdo, kad jam nieko rimto. Tačiau Vilniuje apžiūrėtas gydytojų buvo skubiai operuotas – pasirodo, vaikinas iš Klaipėdos ligoninės buvo išrašytas su lūžusiais kaukolės kaulais.

Šiandien Tomas sako dėka sostinės gydytojų kasmet švęsiantis antrąjį gimtadienį, o teisybės dėl medikų aplaidaus darbo ieškos teisme.

„Užsienyje žmogaus gyvybė – vertybė, o pas mus – bevertis dalykas“, – įsitikinęs laidoje dalyvavęs advokatas Gintaras Černiauskas.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.
lrytas.lt inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook