Balsavimas

Kas laimės antrąjį rinkimų į Seimą turą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Žinau, ką renku“: kviečia į kandidatų į Seimą II turo debatu...

„Žinau, ką renku“: kviečia į kandidatų į Seimą II turo debatus Karšuvos apygardoje (0)

2020-10-13

Politikos stebėsenos tinklas Žinau, ką renku kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti II turo debatuose tarp kandidatų į Seimą Lietuvos vienmandatėse apygardose.

Artėjant 2020 m. Seimo rinkimų II turui Karšuvos vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Karšuvos vienmandatės apygardos kandidatų į Seimą II turo debatus ir siūlo išsirinkti savo kandidatą. Debatai vyks  spalio 23 d., 18 val., Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro didžiojoje konferencijų salėje (Dariaus ir Girėno g. 120A). Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino abu kandidatai: Daivaras Rybakovas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) bei Ričardas Juška (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis). Debatus moderuos CITY ALUMNI JURBARKAS narys Lukas Tabulevičius. 

„Kaip likimas duos“ - dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, į juos numojame ranka ir galiausiai skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Praėjus pirmajam turui, sumažėjus kandidatų skaičiui, pasirinkti vis tiek būna sudėtinga, ypač jeigu nebematai veido, už kurį jau balsavai. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai, ateiti į debatus, susipažinti su kandidatais iš arti, užduoti jiems rūpimus klausimus ir balsavimų dieną drąsiai teigti „Žinau, ką renku!”, - sako tinklo savanorė Samanta Lopetaitytė.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus. 

Žinau, ką renku - tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Taip pat turime internetinę politikos stebėsenos platformą https://www.zinaukarenku.lt/ , kurioje kviečiame rinkėjus užduoti klausimus politikams! Tinklo Seimo rinkimų veiklų organizavimas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą „Erasmus+« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook