KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

SAM parengė rekomendacijas asmeninėms šventėms, bet pataria jas vis dar atidėti vėlesniam laikui (0)

Siekiant užkirsti kelią koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimui, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) rekomenduoja, esant galimybei, visas asmenines šventes – tokias kaip krikštynos, vestuvės, jubiliejai – nukelti vėlesniam laiku. Jei nėra galimybės, šventės organizatoriai ir svečiai turi laikytis pateiktų rekomendacijų.

(Plačiau...)

Lietuvoje – 54-tas mirties nuo COVID-19 atvejis (0)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras 2020 m. gegužės 12 d. gavo pranešimą apie mirties nuo COVID-19 atvejį. Mirė Vilniaus rajono gyventojas, priklausęs 70–80 metų amžiaus grupei. Asmuo turėjo gretutinių ligų.

(Plačiau...)

Karantinas gali būti atšauktas nuo birželio 16-osios (0)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad bus svarstoma nuo birželio 16 dienos atšaukti karantiną Lietuvoje.

(Plačiau...)

Kaimyniniuose Šakiuose - intensyvios patikros dėl koronaviruso (0)

Širvintose, Vilniaus rajone, Ignalinoje, Jonavoje, Klaipėdos rajone, Vilniuje, Skuode, Ukmergėje, Švenčionyse, Elektrėnuose ir Šakiuose sergamumas koronavirusine infekcija (COVID-19) yra didesnis nei likusiose šalies savivaldybėse, tad visą savaitę, t. y. nuo birželio 15 d. iki birželio 21 d., jų gyventojai profilaktiškai bus testuojami intensyviau.

(Plačiau...)

Vyriausybė vėl svarsto privalomą kaukių dėvėjimą. Nerimą kelia įvežtiniai koronaviruso atvejai (0)

Premjeras Saulius Skvernelis teigia kol kas nenorįs teigti, kad Lietuva artėja prie antrosios koronaviruso bangos. Visgi Vyriausybės vadovas akcentuoja, kad iš koronaviruso paveiktų šalių grįžusių asmenų neatsakingas elgesys verčia susirūpinti ir pripažįsta, kad įvežtiniai infekcijos atvejai kol kas kelia didžiausią nerimą ir riziką.

(Plačiau...)

Koronavirusas vėl Šakiuose, atvejų visoje šalyje daugėja (0)

Pirmadienio naktį šakiečiui nustatytas koronavirusas. Specialistai tiria dvi su juo artimai bendravusias moteris, rašo drg.lt.

Susirgimas COVID 19 buvo nustatytas tuomet, kai sergantysis kreipėsi į medikus. Prieš tai jis karščiavo, jautė kitus simptomus.

(Plačiau...)

Atvykstantiems iš trečiųjų šalių bus privalomas testavimas nuo COVID-19 ir izoliacija (0)

Premjeras Saulius Skvernelis po COVID-19 komiteto posėdžio pranešė, kad po pastarojo koronaviruso židinio Kaune priimtas sprendimas, kad atvykstantiems iš trečiųjų šalių bus privalomas testavimas nuo COVID-19 ir dviejų savaičių izoliacija.

(Plačiau...)

Šakiuose – trys koronaviruso atvejai (2)

Kaimyniniuose Šakiuose nustatyti trys koronaviruso COVID 19 atvejai. Apie tai socialiniame tinkle pranešė Šakių r. meras Edgaras Pilypaitis.

(Plačiau...)

Šakiuose – dar vienas koronaviruso atvejis. Šią savaitę – ketvirtas (0)

Kaimyniniame Šakių r. nustatytas dar vienas susirigimas koronavirusu COVID-19. Apie naują ligos atvejį informavo Šakių meras Edgaras Pilypaitis. 

(Plačiau...)

Šakiuose ir keliuose kituose rajonuose - intensyvūs koronaviruso tyrimai (0)

Šakių, Trakų, Šalčininkų, Utenos ir Kretingos rajonų bei Kauno miesto gyventojai liepos 20–26 dienomis bus intensyviau profilaktiškai tiriami dėl koronaviruso infekcijos. Šiose savivaldybėse fiksuojamas didesnis sergamumas šia infekcija nei kitose Lietuvos savivaldybėse, teigiama Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešime.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook