Balsavimas

Kas laimės antrąjį rinkimų į Seimą turą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Koronavirusas pražudė jurbarkietį

Koronavirusas pražudė jurbarkietį (0)

2020-10-14

Spalio 13 d. koronaviruso (COVID-19) infekcija patvirtinta dviems rajono gyventojams.

Pirmasis nustatytas, kai asmuo pajutęs peršalimo simptomus kreipėsi į  Jurbarko ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Jam atliktas tyrimas, kurio atsakymas buvo teigiamas.

Užsikrėtimas siejamas su praėjusių dviejų savaičių protrūkiais Jurbarko ligoninėje, nes asmuo turėjo kontaktą su ten gydytais užsikrėtusiais pacientais

Antras atvejis taip pat nustatytas į VšĮ Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvykusiam asmeniui.

Dėl kitų ligų atvykusiam asmeniui atliktas testas parodė užsikrėtimą COVID-19 infekcija. Tai besimptomis atvejis. Kur asmuo užsikrėtė nėra aišku, paskutiniu metu laiką leido namuose su šeima.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyrius (toliau – NVSC Jurbarko skyrius) informuoja, kad Kauno klinikinėje ligoninėje vakar (spalio 13 d.) dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) sukeltų komplikacijų mirė Jurbarko miesto gyventojas.

Spalio 10 d. asmuo VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo atvežtas į VšĮ  Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių dėl išsivysčiusio kvėpavimo nepakankamumo.

Miręs asmuo buvo vyresnis nei 90 metų amžiaus, turėjo gretutinių ligų.

Šiuo metu Jurbarko rajono savivaldybėje nėra registruota naujų COVID-19 ligos židinių.

NVSC Jurbarko skyriaus šiandienos pateiktais duomenimis mūsų rajone saviizoliacijoje yra 156 asmenys, iš jų – 60 asmenų Jurbarko mieste.

NVSC vertinimu, mirštamumas nuo koronaviruso Lietuvoje išlieka nedidelis.

Vis dėl to gyventojai raginami išlikti budrūs, ypač jei jie ar jų artimieji priklauso rizikos grupei ir serga lėtinėmis ligomis.

 « AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook