Uždaromas koronaviruso židiniu tapęs vaikų lopšelis-darželis „...

Uždaromas koronaviruso židiniu tapęs vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“ (3)

2020-12-15

Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo gruodžio 16 d. iki  gruodžio 28 d. Jurbarko vaikų lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ nustatytas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Tai reiškia, kad jau nuo rytojaus visose lopšelio-darželio priešmokyklinio ir ikimokyklinio grupėse ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į nepalankią COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) epidemiologinę situaciją ugdymo įstaigoje. Šiuo metu lopšelyje-darželyje iš viso yra nustatyti 7 aktyvūs ligos atvejai. 4 užsikrėtimai patvirtinti darbuotojams, 3 – ugdytiniams.

„Situacija darželyje darosi sudėtinga, daugėja karščiuojančių darbuotojų, ligos simptomai pasireiškė keliems darželinukų tėvams, todėl siekiant užkirsti kelią nevaldomam ligos plitimui buvo priimtas siūlymas veiklų tiesioginio kontakto būdu lopšelyje-darželyje laikinai neorganizuoti iki gruodžio 28 d. Jei susirgimų daugės ir situacija blogės, šį apribojimą rekomenduosime pratęsti“,– sako NVSC Jurbarko skyriaus epidemiologė Giedrė Samienė.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė ragina tėvus šiuo metu, jei tik yra galimybė, neleisti vaikų į ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

„Vyriausybės nutarimu rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu. Kreipiamės į tėvelius,  labai prašome būti atsakingais ir, jei nėra būtinybės, saugant savo vaikų ir kitų artimųjų sveikatą, ieškoti galimybių nevesti vaikų į ikimokyklinio ugdymo įstaigas“,– sako Jolita Jablonskienė.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook