Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Spalio 4-oji primena žmogaus atsakomybę už gyvūnus (0)

Šiandien minima Pasaulinė gyvūnų globos diena primena, kad visi esame už juos atsakingi. Ji skatina skirta geriems darbams, kuriuos kiekvienas gali paskirti gyvūnams.

(Plačiau...)

Siūloma per šį medžioklės sezoną leisti sumedžioti 120 vilkų (0)

Aplinkos ministerija siūlo per šį vilkų medžioklės 2019-2020 m. sezoną, kuris prasidės spalio 15 d., leisti sumedžioti 120 vilkų. Šį limitą patvirtinančio aplinkos ministro įsakymo projektas yra pateiktas derinti suinteresuotoms institucijoms ir visuomenei. 

(Plačiau...)

Prezidentas pasveikino mokytojus (0)

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Tarptautinės mokytojų dienos proga pasveikino pedagogus.

(Plačiau...)

Esate tikras, kad niekada nepatyrėte kibernetinės atakos? Pasitikrinkite, ar tikrai (0)

Kibernetinės atakos yra nutaikytos ne vien į kompiuterius, bet ir į išmaniuosius telefonus, juolab, kai juose kaupiame vis daugiau asmeninės, darbinės ir konfidencialios informacijos. „Samsung“ atlikta apklausa parodė, kad 30 proc. respondentų, patyrusių kibernetines atakas nenutuokia, kaip įsilaužėliai pasiekė jų asmeninius duomenis ir net daugiau nei 60 proc. nežino, kokių veiksmų imtis, jei įsilaužta į jų įrenginius ar paskyras. Tad kaip atpažinti, kad jūsų prietaisui gresia pavojus ir ko imtis, kad laiku tam užkirstumėte kelią?

(Plačiau...)

STT: savivaldybių įmonių pagundos – tai viešieji pirkimai, interesų konfliktai ir įmonių valdymas (0)

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) parengė pagrindinių korupcijos rizikų apžvalgą savivaldybių valdomų įmonių (SVĮ) veikloje. Apžvalgoje atskleidžiamos 2014–2019 m. korupcijos rizikos analizėse nustatytos pažeidžiamiausios sritys viešuosiuose pirkimuose ir įmonių valdyme. Apibendrinus 13 STT atliktų analizių duomenis nustatyta, kad SVĮ pasigendama didesnio dėmesio viešųjų pirkimų planavimui, aiškios valdybos narių, vadovų skyrimo tvarkos bei viešų ir privačių interesų derinimo.

(Plačiau...)

Temperatūra ridensis nuo šalnų iki malonios šilumos (0)

Spalio 4-os naktį debesuota su pragiedruliais. Vietomis palis. Kai kur rūkas. Vėjas pietvakarių, vakarų, 5–10 m/s, pajūryje iki 14 m/s. Žemiausia temperatūra 2–7 laipsniai šilumos, dirvos paviršiuje vietomis šalnos 0–3 laipsniai šalčio. Dieną debesuota su pragiedruliais. Daug kur palis, vyraus trumpas lietus. Vėjas vakarinių krypčių, pajūryje šiaurės, šiaurės rytų, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 8–13 laipsnių.

(Plačiau...)

Naminiai gyvūnai pridirba šimtus eurų siekiančių nuostolių (0)

Naminių gyvūnų elgesys kartais tampa neprognozuojamas ir gali lemti net tūkstantį eurų siekiančius nuostolius. Dažniausiai žalos kito asmens sveikatai ar turtui padaro šunys, tačiau bėdų gali sukelti net iš pažiūros ramūs gyvūnai.

(Plačiau...)

Paštas praneša, kad gali strigti siuntų pristatymai (0)

Dėl dalinai autonominiame Honkonge trunkančių masinių protestų ir neramumų, pagrindinės miesto gatvės yra blokuojamos, todėl visos pašto operacijos sutriko.

(Plačiau...)

Policija švenčia Angelų sargų dieną (0)

101-ąsias įkūrimo metines mininti Lietuvos policija savo profesinę šventę pasitinka būdama atsinaujinusi ir moderni institucija, turinti aukščiausią istorijoje gyventojų pasitikėjimą, ginanti ir sauganti Lietuvos gyventojus.

(Plačiau...)

Kompensuojamųjų vaistų kainynas pasipildė naujais generiniais vaistais (0)

Šiandien įsigaliojo naujasis Kompensuojamųjų vaistų kainynas. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistų teigimu, medikamentų prieinamumas nuolat gerėja. Taip pat gerokai mažėja kompensuojamųjų vaistų priemokos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook