Lietuvos diena

Lietuvos diena

Išleidus naująjį 20 eurų banknotą, bus naudojami ir senieji šio nominalo banknotai (0)

Lapkričio 25-ąją, Lietuvoje ir dar aštuoniolikoje euro zonos šalių į apyvartą išleidžiamas naujasis 20 eurų banknotas. Jame panaudota banknotų apsaugos naujovė – langelis su portretu hologramoje.

(Plačiau...)

Minima Lietuvos kariuomenės diena (0)

„Pastaraisiais metais saugumas Europoje tapo itin trapus. Tai turi didelę reikšmę ne tik pasirengimo šalies gynybai klausimų aktualumui, visuomenės paramos, krašto apsaugos sistemos finansavimo, tačiau ir lūkesčių bei iššūkių augimui. Šiuo lemtingu periodu, kai priimama ir įgyvendinama daug svarbių, su šalies saugumo stiprinimų susijusių sprendimų, mūsų visų profesionalumas, iniciatyva ir vienybė yra kaip niekada svarbūs!“, – sveikindami karius ir visus Lietuvos žmones Kariuomenės dienos proga sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

(Plačiau...)

Pacientai turės pranešti apie neatvykimą į gydymo įstaigą (3)

Pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalės apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios.

(Plačiau...)

Europos Komisija: Lietuvos vartotojai už dujas moka mažiausiai regione (2)

Tiek buitiniai vartotojai, tiek pramonės įmonės už dujas Lietuvoje moka mažiausiai regione. Tokie duomenys paskelbti naujausioje Europos Komisijos parengtoje dujų rinkų ataskaitoje.

(Plačiau...)

Degalinės liks be alkoholio (3)

Nuo kitų metų degalinėse neliks alkoholinių gėrimų. Seimas nepritarė siūlymui iki 2019 m. leisti prekiauti alkoholiniais gėrimais stacionariųjų degalinių parduotuvėse. 

(Plačiau...)

Prekybos centrai per didžiąsias šventes gal nedirbti (0)

Didieji prekybos centrai per didžiąsias šventes ateityje gali būti uždaryti – Seimas nusiteikęs uždrausti jiems dirbti per Velykas, Kalėdas, sausio 1-ąją, Vasario 16-ąją, gegužės 1-ąją, birželio 24-ąją bei kitomis švenčių dienomis, kurių per metus paprastai būna 15-ka.

(Plačiau...)

Minima Atšvaitų diena (0)

Lapkričio 11-oji Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) iniciatyva skelbiama Atšvaitų diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą.

(Plačiau...)

Smulkiajam ir vidutiniam verslui – premjero dėmesys (0)

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, antradienį susitikęs su Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininke Zita Sorokiene, kuri taip pat yra ir Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos valdybos narė, kitais smulkaus ir vidutinio verslo atstovais, išklausė pasiūlymus, kaip būtų galima pagerinti šio sektoriaus verslo sąlygas.

(Plačiau...)

KARAS 2020. Rusijos informacinė agresija (3)

Lietuvoje veikia šimtai, o gal ir tūkstančiai Rusijos apmokamų samdinių, aktyviai ruošiančių dirvą naujai Baltijos šalių okupacijai – taip tvirtina Lietuvos, Rusijos, JAV ir Ukrainos ekspertai naujame dokumentiniame filme „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“. Filmas pasakoja apie tai, kokių tikslų Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse siekia ir kokiais metodais veikia pasaulį apraizgiusi Kremliaus dezinformacijos mašina. Rusijos propagandos užkulisius atskleidžia dar neseniai čia dirbę žmonės: slapto interneto komentatorių fabriko darbuotoja, buvusi pasaulinio ruporo „Russia Today“ žurnalistė, Rusijos prezidentui tiesiogiai dirbančio strateginių tyrimų instituto ekspertas.

(Plačiau...)

Kyšininkavimo byla: keli šimtai eurų ir vairavimo egzaminas išlaikytas? (4)

Keli šimtai eurų ir vairavimo egzaminas išlaikytas. Ar iš tiesų pinigai priversdavo „Regitros“ darbuotojus užsimerkti ir nematyti vairuotojų klaidų pradėjo aiškintis Kauno apygardos teismas. Dėl šio į viešumą iškilusio skandalo teismo slenksčius priversti minti Jurbarko rajono ir Kauno apskrities patruliai Edgaras Brazaitis, Rimvydas Zymonas ir Aurimas Ugenskas. Taip pat į teisiamųjų suolą sėdo buvęs „Regitros“ darbuotojas Rolandas Dabravolskas ir prieniškė Ligita Lukaševičiūtė.

(Plačiau...)

Seimas pritarė jauniems vairuotojams riboti automobilių galią (2)

Po virtinės Lietuvą sukrėtusių avarijų, kurių centre atsidūrė galingus automobilius vairavę jauni vairuotojai, saugaus eismo specialistai prabilo apie būtinybę suvaldyti tarp jaunimo paplitusį norą pasipuikuoti mašinos galimybėmis.

(Plačiau...)

Tarp Konstitucijos egzamino laimėtojų - Simonas Mikšys (0)

Antrajame Konstitucijos egzamino etape geriausiai pasirodę ir laimėtojais savo kategorijose tapę 29 egzamino laureatai pirmadienį pasveikinti ir apdovanoti Prezidentūroje.

(Plačiau...)

Gyventojai labiausiai nepasitiki savo pačių renkama institucija (0)

Šalies gyventojai ir toliau labiausiai nepasitiki Seimu ir komerciniais bankais, o didžiausią gyventojų palankumą išlaiko ugniagesiai-gelbėtojai ir Bažnyčia.

(Plačiau...)

Socialdemokratai neužleidžia reitingų viršūnės (0)

Rugsėjį socialdemokratų partijos populiarumas nežymiai augo ir rinkimuose ši partija pretenduoja gauti apie ketvirtadalį rinkėjų balsų. Politinių partijų reitingai taip pat rodo, kad patekti į parlamentą šansų turi penkios politinės jėgos. 

(Plačiau...)

Labiausiai pasitikima buvusiais ir esamais šalies vadovais (1)

Jau ne pirmas mėnuo iš eilės gyventojai labiausiai pasitiki buvusiais ir esamais šalies vadovais, rodo naujausia apklausa. Politologai tai sieja su stabilia politine ir ekonomine situacija šalyje bei lyderio autoritetu. 

(Plačiau...)

Visoje Lietuvoje sužibs tūkstančiai gyvybės liepsnelių (0)

Šiais metais vėl organizuojama pilietinė akcija ,,Renkuosi gyvybę“, kurios metu visos Lietuvos žmonės kviečiami uždegti po žvakutę praėjusiais metais dėl abortų gyvybės netekusiems kūdikiams. Akcija visoje Lietuvoje vyks tą pačią dieną ir tą pačią valandą – spalio 29 d., ketvirtadienį, 19 val. Kviečiame visus aktyviai į ją įsitraukti.

(Plačiau...)

Pakuočių tvarkymas - visada svarbu (video) (0)

Informacinis-šviečiamasis vaizdo filmukas „Pakuočių atliekų tvarkymas Lietuvoje“. 2015 metai.

(Plačiau...)

Kario priesaikos žodžiai skambės Tauragėje, Marijampolėje ir Vilniuje (0)

Penktadienį kario priesaiką Lietuvai duos dar apie 600 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių. Jie šiuo metu tarnauja Lietuvos didžiojo kunigaikščio (LDK) Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione Tauragėje, LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje ir LDK Gedimino štabo batalione Vilniuje.

(Plačiau...)

Kodėl gyventojai nejaučia kainų mažėjimo? (1)

Lietuviai - vieni iš nedaugelio europiečių, netikinčių kainų mažėjimu. Priešingai, daugelis įsitikinę, kad kasdienės prekės ir paslaugos nuolat brangsta. Statistikos departamento duomenimis, vartotojų kainų indeksas (VKI), kuris apima populiariausias Lietuvoje vartojamas prekes ir paslaugas, jau kurį laiką fiksuoja defliaciją. Naujausiais duomenimis, infliacija šalyje rugsėjo mėnesį sudarė -1 proc.

(Plačiau...)

Lietuvos vadovės sveikina šalies mokytojus (0)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė sveikina visus Lietuvos pedagogus su Tarptautine mokytojų diena.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook