Balsavimas

Kas laimės antrąjį rinkimų į Seimą turą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Valstybės vadovai sveikina Lietuvos žmones Valstybės dienos proga (0)

Lietuvos vadovai sveikina šalies žmones Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga, kviesdami prisiminti ir didžiuotis šlovinga mūsų šalies praeitimi ir vieningai toliau kurti klestinčią valstybę.

(Plačiau...)

Savanorių šauktinių jau daugiau nei du tūkstančiai (4)

Birželio 30 d. savo noru atlikti Privalomąją pradinę karo tarnybą pareiškusių skaičius perkopė dviejų tūkstančių ribą. Šiuo metu norą atlikti devynis mėnesius truksiančią tarnybą išreiškė ir dokumentus į Regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius pristatė 2009 vaikinai ir merginos.

(Plačiau...)

Uždrausta rūkyti, jei automobilio salone yra nepilnamečių ar nėščiųjų (1)

Nuo liepos 1 d. uždrausta rūkyti transporto priemonių salonuose, jeigu juose yra asmenų iki 18 metų ar nėščių moterų. Trečiadienį įsigaliojo tokia Tabako kontrolės įstatymo pataisa, kurią Seimas priėmė šių metų kovo 26 d.

(Plačiau...)

Žymių žmonių įgula Kaune pradėjo pirmąją nacionalinę ekspediciją Nemunu per Lietuvą (nuotraukos) (1)

Sekmadienio rytas Kaune prasidėjo neįprastu šurmuliu: Nemune prie Vytauto bažnyčios unikalią ekspediciją buriniu laivu pradėjo dešimties žymių žmonių įgula, kurios tikslas – per savaitę pasiekti Klaipėdą. Projekto „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“ dalyviai visą savaitę keliaus ir gyvens pagal autentiškus projektus atkurtame buriniame laive kurėne, lankydami Lietuvai istoriškai ir kultūriškai svarbias vietas.

(Plačiau...)

Augs baudos už rūkymą draudžiamose vietose (0)

Seimas padidino baudas už rūkymą draudžiamose vietose. Šiuo metu galiojančiame teisės akte nustatytas baudų vertes litais bus taikomos eurais.

(Plačiau...)

Sumažėjo į Seimą patenkančių partijų (0)

Nuo septynių iki penkių sumažėjo į parlamentą patenkančių partijų skaičius, rodo apklausa. Pagal balandį vykdytą apklausą į Seimą būtų patekusios septynios partijos - Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), Liberalų sąjūdis, Darbo partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), partija Tvarka ir teisingumas, Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) - ir į Seimą patenkančių partijų gausa skatino kalbėti apie rinkimų sistemos taisyklių peržiūrą, o naujausioje visuomenės nuomonių apklausoje paskutinėms dviem partijoms durys į Seimą būtų užtrenktos. 

(Plačiau...)

Labiausiai pasitikima šalies vadovais (0)

Gyventojai labiausiai tebepasitiki antrajai kadencijai perrinkta Prezidente Dalia Grybauskaite ir Premjeru Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Simpatijos tebereiškiamos ir Europos Parlamento (EP) nariui, partijos Tvarka ir teisingumas lyderiui Rolandui Paksui. 

(Plačiau...)

Ugniagesiai pozicijų neužleidžia (0)

Labiausiai šalies gyventojai gegužę, kaip ir balandį, pasitikėjo trimis institucijomis: ugniagesiais, Bažnyčia ir Prezidento institucija, rodo naujausia apklausa. Labiausiai nepasitikima Seimu, komerciniais bankais ir teismais. 

(Plačiau...)

Gegužę registruotas nedarbas toliau mažėjo (0)

Gegužės mėnesį nuosaikiai mažėjo registruotas nedarbas ir stabiliai gerėjo darbo ieškančių žmonių padėtis - pastaruosius tris mėnesius laisvų darbo vietų registruojama gausiai - per 30 tūkst. kas mėnesį.

(Plačiau...)

Pirmą ketvirtį darbo užmokestis sumažėjo visose apskrityse (0)

Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis pirmą šių metų ketvirtį, palyginti su 2014 m. ketvirtuoju ketvirčiu, sumažėjo visų apskričių įmonėse, įstaigose ir organizacijose. Statistikos departamento duomenimis, daugiausia vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis sumažėjo Marijampolės (3,5 proc.), Klaipėdos (2,8 proc.) ir Alytaus (2,7 proc.) apskrityse, kitose sumažėjo nuo 2,4 iki 0,5 proc.

(Plačiau...)

Malonesnės šilumos sulauksime antroje kitos savaitės pusėje (0)

Šeštadienio rytą Lietuvoje buvo giedra, valstybinės reikšmės kelių dangos buvo sausos.
Oro temperatūra rytą svyravo nuo 2 iki 7 laipsnių šilumos, vakariniuose rajonuose - iki 10 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Paviešinti karo prievolininkų sąrašai (0)

Krašto apsaugos ministerija (KAM) savo internetinėje svetainėje paskelbė karo prievolininkų sąrašus.

(Plačiau...)

Prezidentė mamoms: "Esate mūsų stiprybės šaltinis" (0)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai sveikina visas Lietuvos mamas. 

(Plačiau...)

VMI vykdomas „PSF“ projektas – pagalba sąžiningam verslui (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija praneša, kad nuo gegužės pradžios pradeda vykdyti „PSF“ projektą ir 7 tūkst. šalies įmonių, kurias VMI atrinko remdamasi rizikos analize, privalės kas mėnesį teikti gaunamų ir išrašomų PVM sąskaitų faktūrų duomenis. Apie tai šiandien kalbamės su Tauragės apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininke Laimute Mačerniene. Kodėl Mokesčių inspekcija pradėjo šį projektą?

(Plačiau...)

Seimas uždraudė nepilnamečiams rūkyti ir su savimi turėti tabako gaminių, baudas mokės tėvai (1)

Seimas plenariniame posėdyje priėmė Tabako kontrolės įstatymo pataisas, kuriomis įtvirtino draudimą asmenims iki 18 metų rūkyti (vartoti) tabako gaminius ir jų turėti.

(Plačiau...)

Prekyba invazinių augalų sėklomis - nusikaltimas gamtai (0)

Gamtosaugininkų pastangos pažaboti invazinių rūšių plitimą tėra sizifo darbas, kol šių augalų sėklos puikuojasi tikrose ir virtualiose prekybos tinklų lentynose, o apie jų grėsmę nenutuokiantys pirkėjai šiais invaziniais augalais puošia savo gėlynus. Iš pirmo žvilgsnio nekaltas gausialapio lubino „pabėgimas iš darželio“ yra didžiulė grėsmė jautrių vietinių augalų rūšių išlikimui. Lietuvos gamtos fondas primena, kad Lietuvoje prekyba gyvybingomis invazinėmis rūšimis yra draudžiama ir prašo nekelti grėsmės jautrioms vietinių augalų rūšims – neparduoti ir nepirkti invazinių augalų sėklų.

(Plačiau...)

Priimti kitataučius geriausiai pasirengę Anykščiai, Jurbarkas ir Šalčininkai (1)

Užsieniečiai, atvykstantys gyventi į Lietuvą, lengviausiai integruotųsi, jei apsistotų Šalčininkuose, Anykščiuose arba Jurbarke. Naujas tyrimas parodė, kad šios savivaldybės yra geriausiai pasirengusios padėti integruotis kitataučiams: suteikti informaciją ne tik lietuvių kalba, pasiūlyti lietuvių kalbos pamokas, padėti atvykusiesiems susirasti darbą ir kitaip integruotis. Į atviriausiųjų dešimtuką taip pat pateko ir Druskininkų, Zarasų, Panevėžio, Visagino ir Švenčionių rajonų savivaldybės bei Kauno ir Šiaulių miestai. Vilniaus miestas reitinge užėmė 13 vietą, o Klaipėdos - 33 vietą. 

(Plačiau...)

Patikslintos įstatymų pataisos skatins atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą (0)

Balandžio 9 dieną Seimas pritarė Karo prievolės bei Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymų straipsnių pakeitimo įstatymo pataisoms, kuriomis patikslinta šaukimo į privalomąją pradinę karo tarnybą organizavimo tvarka ir numatomos priemonės, skatinsiančios karo prievolės atlikimą.

(Plačiau...)

Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga (0)

Mielieji,

Velykos – tai prisikėlimo, pavasario pergalės ir šviesos šventė.

Bundanti gamta skatina mus atsinaujinti, tikėti gerumu bei skleisti viltį.

(Plačiau...)

Sukčiai apgaudinėja trumposiomis žinutėmis (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) informuoja, kad Mokesčių informacijos centro telefonu paskambinę gyventojai praneša apie trumposiomis žinutėmis gaunamus pranešimus nuo siuntėjo „Mokesčiai“ apie įsiskolinimus valstybės biudžetui ar kvietimus atvykti į VMI.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook