Balsavimas

Kas laimės antrąjį rinkimų į Seimą turą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Savaitgalio orų prognozė (1)

„Penktadienį Vidurio Lietuvą pasieks dar gausesni krituliai – ir sniegas, ir lietus. Tuo metu Žemaitijoje jų bus mažiausiai“, – sako A. Nagelytė.

(Plačiau...)

Švęsime Lietuvos kariuomenės dieną (0)

Lapkričio 23 d., minint Lietuvos kariuomenės dieną, Vilniuje, Katedros aikštėje, vyks iškilminga karių rikiuotė ir karių paradas Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės. Rikiuotėje dalyvaus per 400 Lietuvos karių. Prie jų prisijungs ir šiuo metu Lietuvoje bendrose pratybose su Lietuvos kariais dalyvaujantys užsienio šalių kariai.

(Plačiau...)

Į Lietuvą sliūkina šalčiai (0)

Lapkričiui persiritus į antrąją pusę, į Lietuvą pamažu ateina šaltesni orai - šią savaitę dienomis didžiausia prognozuojama oro temperatūra sieks vos 4 laipsnius šilumos, o naktimis oras šals iki -5 laipsnių.

(Plačiau...)

Augintinius bus būtina ženklinti mikroschemomis, keisis jų pasai (0)

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo tvarka, kad visi šunys, katės ir šeškai privalo būti paženklinti mikroschemomis ir registruojami Gyvūnų augintinių registre. Tačiau specialistų ir gyvūnų teisių gynėjų lauktai naujovei  priešinasi dalis augintojų, baimindamiesi papildomų išlaidų.

(Plačiau...)

Su elektroninės bankininkystės sukčiais susidūrė beveik kas dešimtas (0)

Beveik kas dešimtas Lietuvos gyventojas teigia, jog yra tekę susidurti su sukčiais, bandžiusiais išvilioti elektroninės bankininkystės prisijungimo slaptažodžius. Taip nurodė 9 proc. šalies gyventojų, rodo "Danske Bank" užsakymu atliktas bendrovės "Rait" tyrimas.

(Plačiau...)

2013 m. Lietuvoje fiksuota per 25 tūkst. kibernetinių atakų incidentų (0)

Kibernetinių atakų incidentų skaičių Ryšių reguliavimo tarnyboje fiksuojama vis daugiau, vien tik 2013 metais - per 25 tūkstančių incidentų. 

(Plačiau...)

Pradedamos taikyti baudos už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams (0)

Energinius gėrimus nepilnamečiams pardavusieji ar nupirkusieji bus baudžiami piniginėmis baudomis. Lapkričio 1-ąją įsigalioja tai numatančios Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisos.

(Plačiau...)

Laukime svečių iš šiaurės (0)

Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių patirtį turėtume vertinti ir branginti.

(Plačiau...)

Veterinarijos gydytojas: kaulai nepadeda, šunims reikia valyti dantis (0)

Nors veterinarai rekomenduoja ir gyvūnams valyti dantis, ne kiekvienas augintinis pasiduoda tokiai procedūrai. Į ją numojus ranka šunims ir katėms susidaro dantų akmenys. Jų nepašalinus dantys sugenda, juos skauda, gyvūnai negali ėsti. Apie šią problemą rašo portalas lzinios.lt

(Plačiau...)

Mirties priežastys Lietuvoje nesikeičia (0)

Pagrindinės Lietuvos gyventojų mirties priežastys nesikeičia - pernai 84 proc. gyventojų mirė nuo kraujotakos sistemos ligų, piktybinių navikų ir dėl išorinių mirties priežasčių. 

(Plačiau...)

Keliais judės daug karinės technikos (0)

Ruošiantis lapkričio 2–14 dienomis vyksiančioms tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“, Lietuvoje vyksta didelis karių ir karinės technikos judėjimas. Lietuvos ir sąjungininkų kariai dalyvauti pratybose vyksta į du pagrindinius Lietuvos kariuomenės poligonus – Gaižiūnų (Jonavos r.) ir Generolo Silvestro Žukausko Pabradėje (Švenčionių r.).

(Plačiau...)

Pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė SGD terminalo laivas - saugykla "Independence" (0)

Vėjuotą ir apniukusį pirmadienio rytą pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivas-saugykla "Independence".

(Plačiau...)

Nuo sekmadienio - žiemos laikas (0)

Sekmadienio naktį, kaip ir visoje Europos Sąjungoje (ES), bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-iųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį ketvirtą valandą nakties, laikrodžio rodyklė pasukama viena valanda atgal.

(Plačiau...)

Savaitės pradžia bus lietinga ir vėjuota (0)

Ateinančią savaitę šalyje orai bus permainingi - bus lietinga, pūs stiprokas gūsingas vėjas, o antroje savaitės pusėje dienos jau bus vėsesnės. 

(Plačiau...)

Lietuvoje jau iškrito pirmasis sniegas (0)

Dar visai neseniai džiaugėmės beveik vasariška šiluma, o jau penktadienį kai kuriose Lietuvos vietose pasirodė pirmosios snaigės.

(Plačiau...)

Už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams galima sulaukti baudos iki 400 litų (0)

Seimas įteisino atsakomybę už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams. 

(Plačiau...)

Rudeninė „Maisto banko“ akcija – spalio 17–18 dienomis (0)

Rudeninė „Maisto banko“ akcija rengiama prekybos tinklų „Maxima“, „IKI“ ir „Norfa“ parduotuvėse.

(Plačiau...)

Trečiadienį bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (0)

Spalio 15 d. 11 val. 52 min. Lietuvoje vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą, taip pat gaus ir trumpuosius perspėjimo pranešimus tiesiogiai į savo mobiliuosius telefonus apie šios sistemos patikrinimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio tinklo vartotojams, tačiau gali būti priimami tik tais telefonais, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

(Plačiau...)

Kitą savaitę pradėsime gyventi žiemos laiku (0)

Lietuvoje spalio 26-osios naktį, kaip ir visoje Europos Sąjungoje (ES), bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-iųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį ketvirtą valandą nakties, laikrodžio rodyklė pasukama viena valanda atgal.

(Plačiau...)

Valstybė surinko daugiau pajamų nei planavo (0)

Preliminariais Finansų ministerijos vertinimais, per pirmus devynis šių metų mėnesius surinkta 0,8 procento daugiau pajamų nei planuota. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook