Lietuvos diena

Lietuvos diena

Pradedamos taikyti baudos už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams (0)

Energinius gėrimus nepilnamečiams pardavusieji ar nupirkusieji bus baudžiami piniginėmis baudomis. Lapkričio 1-ąją įsigalioja tai numatančios Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisos.

(Plačiau...)

Laukime svečių iš šiaurės (0)

Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių patirtį turėtume vertinti ir branginti.

(Plačiau...)

Veterinarijos gydytojas: kaulai nepadeda, šunims reikia valyti dantis (0)

Nors veterinarai rekomenduoja ir gyvūnams valyti dantis, ne kiekvienas augintinis pasiduoda tokiai procedūrai. Į ją numojus ranka šunims ir katėms susidaro dantų akmenys. Jų nepašalinus dantys sugenda, juos skauda, gyvūnai negali ėsti. Apie šią problemą rašo portalas lzinios.lt

(Plačiau...)

Mirties priežastys Lietuvoje nesikeičia (0)

Pagrindinės Lietuvos gyventojų mirties priežastys nesikeičia - pernai 84 proc. gyventojų mirė nuo kraujotakos sistemos ligų, piktybinių navikų ir dėl išorinių mirties priežasčių. 

(Plačiau...)

Keliais judės daug karinės technikos (0)

Ruošiantis lapkričio 2–14 dienomis vyksiančioms tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“, Lietuvoje vyksta didelis karių ir karinės technikos judėjimas. Lietuvos ir sąjungininkų kariai dalyvauti pratybose vyksta į du pagrindinius Lietuvos kariuomenės poligonus – Gaižiūnų (Jonavos r.) ir Generolo Silvestro Žukausko Pabradėje (Švenčionių r.).

(Plačiau...)

Pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė SGD terminalo laivas - saugykla "Independence" (0)

Vėjuotą ir apniukusį pirmadienio rytą pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivas-saugykla "Independence".

(Plačiau...)

Nuo sekmadienio - žiemos laikas (0)

Sekmadienio naktį, kaip ir visoje Europos Sąjungoje (ES), bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-iųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį ketvirtą valandą nakties, laikrodžio rodyklė pasukama viena valanda atgal.

(Plačiau...)

Savaitės pradžia bus lietinga ir vėjuota (0)

Ateinančią savaitę šalyje orai bus permainingi - bus lietinga, pūs stiprokas gūsingas vėjas, o antroje savaitės pusėje dienos jau bus vėsesnės. 

(Plačiau...)

Lietuvoje jau iškrito pirmasis sniegas (0)

Dar visai neseniai džiaugėmės beveik vasariška šiluma, o jau penktadienį kai kuriose Lietuvos vietose pasirodė pirmosios snaigės.

(Plačiau...)

Už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams galima sulaukti baudos iki 400 litų (0)

Seimas įteisino atsakomybę už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams. 

(Plačiau...)

Rudeninė „Maisto banko“ akcija – spalio 17–18 dienomis (0)

Rudeninė „Maisto banko“ akcija rengiama prekybos tinklų „Maxima“, „IKI“ ir „Norfa“ parduotuvėse.

(Plačiau...)

Trečiadienį bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (0)

Spalio 15 d. 11 val. 52 min. Lietuvoje vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą, taip pat gaus ir trumpuosius perspėjimo pranešimus tiesiogiai į savo mobiliuosius telefonus apie šios sistemos patikrinimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio tinklo vartotojams, tačiau gali būti priimami tik tais telefonais, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

(Plačiau...)

Kitą savaitę pradėsime gyventi žiemos laiku (0)

Lietuvoje spalio 26-osios naktį, kaip ir visoje Europos Sąjungoje (ES), bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-iųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį ketvirtą valandą nakties, laikrodžio rodyklė pasukama viena valanda atgal.

(Plačiau...)

Valstybė surinko daugiau pajamų nei planavo (0)

Preliminariais Finansų ministerijos vertinimais, per pirmus devynis šių metų mėnesius surinkta 0,8 procento daugiau pajamų nei planuota. 

(Plačiau...)

Ragina šildytis saugiai (0)

Per tris šių metų ketvirčius Lietuvoje kilo 11 034 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų padaugėjo 16,7 proc. Gaisruose žuvo 87 žmonės (2013 m. – 110), o 144 gyventojai (162) patyrė traumų. Šiemet kilo 9 gaisrai, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, o 4 gaisrai pasiglemžė po 3 gyvybes. Tai pats mažiausias per vienuolika metų žuvusiųjų gaisruose skaičius.

(Plačiau...)

Vyriausybei ir Seimui - visuomenės antausis (0)

Prasidėjęs rudens politinis sezonas nemalonių žinių atnešė dviem iš trijų svarbiausių šalies institucijų - Vyriausybei ir Seimui - praradusiems dalies gyventojų pasitikėjimą. 

(Plačiau...)

Kas antras vyresnio amžiaus bedarbis yra įdarbinamas (0)

Praktiškai kas antras Darbo biržoje užsiregistravęs vyresnis nei 50 metų bedarbis yra įdarbinamas. Šių metų liepos 1 dienai vyresnių nei 50 metų bedarbių buvo beveik 58 tūkstančiai tai yra 37 proc. nuo visų bedarbių. 

(Plačiau...)

Šviesesnės eksporto dienos nusikels bent metams (0)

Šviesesnės eksporto dienos nusikels bent jau iki 2015 metų antrosios pusės, kuomet tikimasi tvirtesnio euro zonos atsigavimo, teigia SEB banko vyriausioji analitikė Vilija Tauraitė. 

(Plačiau...)

Superkamo pieno kiekis augo, bet kaina mažėjo (0)

Lietuvoje per pirmus devynis šių metų mėnesius supirkta 7,9 procento daugiau pieno nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, tačiau jo supirkimo kaina 20 procentų mažesnė nei prieš metus.

(Plačiau...)

Mažėja ganyklų, daugėja krūmynų (0)

Žemės dangos ir jos pokyčių vertinimų rezultatai, kuriuos šiandien, spalio 9 d., Aplinkos ministerijoje pristato Aplinkos apsaugos agentūra, rodo, kad svarbiausios išlieka atvirų plotų užaugimo krūmynais ir ganyklų mažėjimo tendencijos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook