Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Pajudėjo kolektyvinių sodų reikalas Seime – aktualu 500 tūkst. lietuvių (0)

Seimas po svarstymo pritarė įstatymo pataisoms, kuriomis siekiama sureguliuoti teisinius santykius tarp sodininkų bendrijų ir kitų fizinių ar juridinių asmenų, patikslinti nuostatas, susijusias su sodininkų bendrijai nepriklausančių, bet sodo sklypą įsigijusių, asmenų statusu, teisėmis ir pareigomis, sodininkų bendrijų valdymu, supaprastinti sodininkų bendrijų susirinkimų šaukimo ir organizavimo tvarką.

(Plačiau...)

Dėl pavojingų priemaišų Lietuvos rinkai uždrausta tiekti dar vieną grupę ypač populiarių vaistų (0)

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) priėmė sprendimą uždrausti tiekti Lietuvos rinkai visus vaistus, savo sudėtyje turinčius veikliosios medžiagos ranitidino, kuriems draudimas tiekti dar nebuvo taikomas.

(Plačiau...)

Siūlo nebemokėti atostoginių: darbuotojas turėtų pats susitaupyti nuo algos (0)

Kilusi diskusija dėl atostoginių mokėjimo tvarkos sulaukia dviprasmiškų vertinimų. Ekonomistų ir mokesčių ekspertų teigimu, būtų naudinga pakeisti dabartinę sistemą ir ją padaryti skaidresne. Siūloma, kad darbuotojai patys išmoktų atsidėti dalį gaunamos algos atostogoms arba ši dalis būtų pervedama į specialų fondą. Tuo tarpu darbuotojų atstovė mano, kad tokie siūlymai būtų naudingi darbdaviams, bet ne darbuotojams.

(Plačiau...)

Bankai uždarė 450 skyrių: gyventojai priversti vykti į kitus miestus, kad pasiektų savo pinigus (0)

Lietuvoje drastiškai mažėja kredito įstaigų skyrių skaičius. Jų iš 900 2011-aisiais 2019 pirmąjį pusmetį buvo likę 450, buvo skelbiama „Šiaulių banko“ organizuotoje spaudos konferencijoje. Teigiama, kad mažėjant bankų padalinių, nepatogumų patiria beveik pusė gyventojų, o jie dažniausiai paliečia vyresnio amžiaus ir atokiuose miesteliuose gyvenančius žmones.

(Plačiau...)

Visi pranešimai gyventojams ir įmonėms – prisijungus prie Mano VMI (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad šalinant techninį sutrikimą, šiuo metu laikinai sustabdytas gyventojų bei įmonių informavimas e. laišku apie gautą dokumentą Mano VMI sistemoje. 

(Plačiau...)

Tyrimas: lietuviai pirkiniams internetu kartais išleidžia pusę savo pajamų (0)

Lietuvos pašto užsakymu atliktas visuomenės tyrimas atskleidė, kad lietuviai LP EXPRESS savitarnos siuntų terminalais dažniausiai atsisiunčia drabužių, elektronikos prekių ir parfumerijos bei kosmetikos. Lojaliausi šių prekių pirkėjai – tarnautojai, namų šeimininkės, ūkininkai ir darbininkai iš mažesnių miestų. 5 proc. apklaustųjų šiems pirkiniams išleidžia beveik pusę savo uždarbio.

(Plačiau...)

Nemunu plaukia kroviniai (0)

206 paras šiemet truko laivybos sezonas, ir jau prasideda pasiruošimas ateinančių metų sezonui, per kurį Vidaus vandens kelių direkcija numato įgyvendinti Nemune didžiausią šimtmečio projektą.

(Plačiau...)

Lietuviai išrinko žinomiausius nusikaltėlius (3)

Pirmą kartą šalies gyventojai rinko garsiausius visų laikų nusikaltėlius. Apklausos duomenimis, žinomiausias nusikaltėlis Lietuvoje – Henrikas Daktaras, antras – Borisas Dekanidzė. Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų bendrovės  „Baltijos tyrimai" duomenimis, iki gyvos galvos nuteistą H. Daktarą ir beveik tris dešimtmečius karaliavusią Daktarų gaują žino 87 procentai šalies gyventojų. Paskutinį kartą Lietuvos istorijoje myriop nuteistą B. Dekanidzę ir jo vadovaujamą „Vilniaus brigadą“ – 54 proc., o išskirtiniais žiaurumais pagarsėjusius ir iki gyvos galvos nuteistus Panevėžio Tulpinius – 48 proc.

(Plačiau...)

Laukia lietingų ir permainingų orų savaitė (0)

Ši savaitė bus permaininga. Kaip LRT RADIJUI teigia sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, antradienį galime sulaukti vietomis šalnų ir plikledžio, tačiau jau trečiadienį sulauksime orų atšilimo, tačiau saulės spindulius išvysime tik penktadienį.

(Plačiau...)

Lietuvos merai „Facebook“: kiek sutiksite iš 60 ir apie ką rašo rečiausiai (0)

Į politiką pasukę asmenys žino – viešumo neišvengs. Tą dar labiau supranta savivaldybių merai, kurių pozicija reikalauja išskirtinės atsakomybės. Interneto ir technologijų amžiuje vis labiau įprantama, kad meras būtų atskaitingas ir ranka pasiekiamas socialiniuose tinkluose.

(Plačiau...)

Šiandien Lietuvos danguje išvysite retą reiškinį: kitą kartą tai nutiks tik 2032 m. (video) (0)

Lapkričio 11 d., pirmadienį, 14.37 val. prasidės gana retas reiškinys – Merkurijaus planetos tranzitas per Saulės diską. Būdamas arčiau Saulės nei mūsų planeta Merkurijus tą dieną atsidurs tiesioje linijoje tarp Saulės ir Žemės ir kaip juodas taškas praslinks per Saulės diską.

(Plačiau...)

Lietuviai vis dažniau suserga vėžiu (0)

Lietuvoje sergamumas onkologinėmis ligomis pamažu didėja, tačiau mirtingumo nuo visų lokalizacijų vėžio rodikliai yra stabilūs, o tarp moterų net stebima mažėjimo tendencija  – tokius duomenis atskleidė susisteminti 2012-2015 m. Vėžio registro duomenys.

(Plačiau...)

Tarp dviejų Lietuvų veriasi praraja: išvažiavus iš Vilniaus – lyg kitoje valstybėje (0)

Didžiųjų miestų gyventojai negali suprasti, kodėl tam tikra šalies dalis nusprendžia išvykti geresnio gyvenimo ieškoti į svečias šalis. O socialinė atskirtis ir toliau bado akis – padėtis, anot eksperto, ilgai buvo nesprendžiama, o ir dabar tai daroma visiškai neefektyviai. Vis tvirčiau ryškėja dviejų Lietuvų paveikslas.

(Plačiau...)

Šildymo sezono bėdos prasideda: šąlant radiatoriams kaltųjų ieškoma ne ten (0)

Prasidėjus šildymo sezonui, tradiciškai kasmet šilumos tiekėjai sulaukia gyventojų priekaištų dėl nešylančių ar prastai šylančių radiatorių.

(Plačiau...)

Mokesčių inspekcija laimėtojui atseikės tūkstančius (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad baigiasi prieš du metus Lietuvoje startavęs Kvitų žaidimas – šiandien skelbiami paskutiniai prizų laimėtojai, tarp kurių ir finalinis 5000 eurų laimėtojas. Skaičiuojama, kad prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo gyventojus kvietusi iniciatyva į valstybės biudžetą papildomai atnešė beveik 12 mln. (11,93 mln.) eurų Pridėtinės vertės mokesčio (toliau – PVM).

(Plačiau...)

Sveikatos specialistė atkreipė dėmesį į gripą: kodėl „pagripavimas“ nėra tas pats kas peršalimas (0)

Lapkritis, mėnuo kai gripas ir peršalimo ligos jau pradeda tykoti visų, kurie nesisaugo. Sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, kad svarbiausia atskirti gripą nuo peršalimo viruso, tačiau dauguma neskiria jų požymių. Dar svarbiau yra suprasti, kad nuo gripo galima apsisaugoti pasiskiepijus, tačiau nuo peršalimo ligų skiepų nėra.

(Plačiau...)

Dešimtims tūkstančių gyventojų – netikėti laiškai iš „Sodros“: nesikreipia dėl išmokų, kurios jiems priklauso (0)

„Sodra“ primena, kad, norint gauti ligos išmoką, reikia apsilankyti pas gydytoją, o daliai gyventojų – ir pateikti prašymą ligos išmokai gauti, jeigu jie to nepadarė anksčiau. „Sodra“ planuoja išsiųsti priminimus 38 tūkst. gyventojų, kurie per pastaruosius metus turėjo laikino nedarbingumo pažymėjimą, tačiau prašymo ligos išmokai gauti nepateikė.

(Plačiau...)

Į ciklono centrą pateksianti Lietuva netrukus sulauks nemalonumų (0)

Šiandien šiauriau mūsų šalies sukasi nykstančio ciklono centras, jis neš nemalonius orus. Tankūs debesys tik retkarčiais suplonės ir dangus prašviesės. Beveik visur protarpiais palis, intensyviau ir įkyriau – šalies šiaurės vakaruose.

(Plačiau...)

Blogi įpročiai virtualioje erdvėje: pasitikrinkite, ar pats sau nekeliate pavojaus? (0)

Per paskutinius aštuonerius metus dažniausiai nulaužiamos paskyros turi „123456“ ir „password“ slaptažodžius. Keisčiausia tai, kad šie slaptažodžiai yra labiausiai naudojami pasaulyje. Tai rodo, kad nemaža dalis vartotojų atsainiai žiūri į savo saugumą virtualioje erdvėje ir nukenčia nuo kibernetinių nusikaltėlių. Užduokite sau žemiau pateiktus penkis klausimus ir pasitikrinkite, ar jūs pats sau nekeliate pavojaus.

(Plačiau...)

VMI vardu prisidengę sukčiai siuntinėja apgaulingas SMS žinutes (0)

Kaip savo „Facebook“ paskyroje informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), sukčiai, prisistatę VMI vardu, Siuntinėja trumpąsias žinutes su klaidinančia informacija. VMI perspėja piliečius neatidaryti žinutėje nurodytų interneto adresų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook