Artėjantį savaitgalį sulauksime lietingų, tačiau pavasariškai...

Artėjantį savaitgalį sulauksime lietingų, tačiau pavasariškai šiltų orų (0)

2014-05-09

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį į šeštadienį didžiojoje šalies dalyje numatomas trumpalaikis lietus, bus apie 9-11 laipsnių šilumos. Dieną bus 13-19 laipsnių šilumos. Vilniuje prognozuojamas trumpas lietus su perkūnija, apie Kauną, Klaipėdą, Šiaulius lis gausiai, o Panevėžyje - protarpiais. 

Naktį į sekmadienį bus 6-8 laipsniai šilumos, Šiauliuose ir Kaune numatomas rūkas, kitur nestipriai palis. Dieną bus 16-20 laipsnių šilumos. Vilniuje protarpiais numatomas lietus, Kaune ir Panevėžyje lis mažiau, o Šiauliuose ir Klaipėdoje - gausiai. 
Naktis į pirmadienį dar bus lietinga, bus apie 9-11 laipsnių šilumos. Dieną irgi protarpiais nulis. Bus apie 16-17 laipsnių šilumos. 
Naktį į antradienį lietus trauksis, negausiai palis tik vietomis. Bus apie 8-9 laipsniai šilumos. Dieną bus 15-17 laipsnių šilumos, didžiojoje šalies dalyje negausiai palis. 
Naktį į trečiadienį daug kur boluos rūkas. Bus apie 5-6 laipsnius šilumos. Dieną bus 17-19 laipsnių šilumos, debesuota su pragiedruliais. 
Naktis į ketvirtadienį - be lietaus, numatomi 4-5 laipsniai šilumos. Dieną bus mažai debesuota, 17-20 laipsnių šilumos. 

ELTA ir "Šviesos" inf.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook