Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Karantinas gegužės 31-ąją greičiausiai nesibaigs

Karantinas gegužės 31-ąją greičiausiai nesibaigs (0)

2020-05-13

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos nuomone, labai mažai tikėtina, kad karantinas šalyje baigsis gegužės 31 dieną.

„Manau, kad nebent įvyktų kažkoks stebuklas, kad gegužės 31 dieną karantinas būtų pabaigtas. Bet tikrai manau, kad taip nebus, ir bus ruošiama nauja Vyriausybės nutarimo redakcija, kad tiesiog būtų aiškiau, paprasčiau ir suprantamiau viskas išdėstyta“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo A. Veryga.

Sveikatos apsaugos ministro manymu, karantinas yra būtinas kaip teisinis režimas, leidžiantis imtis atitinkamų priemonių kovoje su koronavirusu.

„Karantinas, kaip teisinis viruso kontrolės režimas, turėtų būti tęsiamas, aš tikiuosi, kad taip ir bus. Tam, kad mes galėtume tinkamai valdyti įvežtinius atvejus, kad galėtume tinkamai valdyti infekciją šalies viduje, karantino režimas yra reikalingas“, – patikino ministras, pridūręs, kad dėl to karantinas išliks, ir ilgokai.

ELTA inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook