Karščius teks pamiršti – Lietuvoje įsitvirtins lietingi ir vės...

Karščius teks pamiršti – Lietuvoje įsitvirtins lietingi ir vėsūs orai (0)

2020-07-07

Pirmadienį atvėsę orai ir prapliupęs lietus iš Lietuvos nesitrauks ir čia įsitvirtins ilgesniam laikui. Kaip LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikas Paulius Starkus, antradienį aukščiausia temperatūra sieks 21 laipsnį, o naktį temperatūra sieks vos 7 laipsnius šilumos.

Antradienio dieną Lietuva bus šaltosios oro masės įtakoje, todėl dangumi plauks gana daug žemų debesų, iš kurių vietomis sulauksime trumpo lietaus, didesnė jo tikimybė bus šalies vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose. Pro tankius debesis kartais pavyks išvysti ir saulę, tačiau ji oro labai nesušildys ir didžiojoje šalie dalyje temperatūra bus tarp 17 ir 19 laipsnių, 20–21 laipsnio šiluma tikėtina tik kai kur.

Dieną pūs stiprokas, daugiausia vakarinės krypties, vėjas ir kai kur, didesnė tikimybė pajūryje, gūsiai trumpo lietaus metu gali sustiprėti iki 15 m/s.

Trečiadienio naktį debesų sumažės, vėjas aprims. Antroje nakties pusėje prie vakarinių rajonų priartės nauji lietaus debesys, ten jau ir palis. Naktis bus vėsi, temperatūra svyruos tarp 8 ir 12 laipsnių šilumos, kai kur temperatūra nukris net iki 7 laipsnių. Šiltesni orai numatomi tik prie jūros.

Trečiadienio dieną daugelyje rajonų lankysis lietus, daug kur palis ir ne po kartą, kai kur bus galima išgirsti ir perkūniją. Vėjas bus gūsingesnis, o temperatūra išliks tarp 16 ir 21 laipsnio šilumos.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook