Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kauno gatvė: kur dingo ženklai ties perėjomis?

Kauno gatvė: kur dingo ženklai ties perėjomis? (3)

2019-12-18

Gyventojų nuomone, viena seniausių miesto gatvių – Kauno g. – tapo nesaugi: joje dingo pėsčiųjų perėjas žymėję kelio ženklai.

Kauno gatvėje pėsčiųjų perėjas dabar žymi tik skirtingos spalvos grindinio juostos. Nelikus perėjas žymėjusių kelio ženklų, ne vienas suabejoja, ar galima įprastoje vietoje pereiti gatvę nebijant, kad nepraleis važiuojantis automobilis ar būsi nubaustas policijos?

Jurbarko r. savivaldybės Eismo saugumo komisijai vadovaujantis vicemeras Daivaras Rybakovas ramina tokius klausimus užduodančius gyventojus – nuėmus vienus ženklus atsirado kiti, garantuojantys didesnį eismo saugumą Kauno gatvėje. Pasak D. Rybakovo, perėjų ženklų atsisakyta dėl jų netikusios kaimynystės su medžiais.

Tačiau ieškota kitų didesnio saugumo priemonių. Vicemeras teigia, kad buvo diskutuota dėl pėsčiųjų zonos Kauno g., tačiau ją įrengus kiltų problemų dėl įvažiavimo gretimoje Ugniagesių g. įsikūrusiai vairavimo mokyklai. Todėl buvo apsispręsta Kauno g. greitį riboti iki 30 km/h. Tokie ženklai kol kas pastatyti tik pradžioje ir pabaigoje.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook