Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Nuo pirmadienio darbo, verslo ar mokslo reikalais galima vykti...

Nuo pirmadienio darbo, verslo ar mokslo reikalais galima vykti į Lenkiją, įsigalioja kiti ribojimų švelninimas (0)

2020-05-11

Nuo pirmadienio įsigalioja dalies karantino ribojimų švelninimas: kai kuriais atvejais šalies piliečiai galės vykti į Lenkiją, bus galima vykdyti visų transporto priemonių valdymo įgūdžių egzaminus.

Vyriausybės trečiadienio priimtu sprendimu, nuo gegužės 11 dienos Lietuvos piliečiams leidžiama išvykti į Lenkiją darbo, verslo ar mokslo reikalais, tačiau būtina turėti tai patvirtinantį dokumentą – darbo sutartį, verslo liudijimą, įmonės dokumentą, pažymą iš Lenkijos švietimo įstaigos apie mokymąsi joje ir pan.

Grįžti į Lietuvą bus galima ne tik per Kalvarijos–Budzisko, bet ir per Lazdijų–Aradninkų punktą. Į Lietuvą grįžusiems asmenims, kurie Lenkijoje lankėsi darbo, verslo ar mokslo reikalais, nebus taikoma 14 dienų izoliacija. Tokios pat sąlygos sudaromos ir Lenkijos piliečiams, vykstantiems į Lietuvą darbo, verslo ar mokslo reikalais.

Nuo šios dienos leidžiama vykdyti užsienio kalbos lygio mokėjimo vertinimo egzaminus (įskaitas) asmenims, stojant į užsienio aukštąsias mokyklas, jeigu egzamine dalyvauja ne daugiau kaip 10 asmenų bei užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų.

Taip pat leidžiama vykdyti visų transporto priemonių valdymo įgūdžių ir gebėjimų vertinimo egzaminus bei mokymus. Praktiniai mokymai galės būti vykdomi užtikrinant būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas. Tuo tarpu teoriniai mokymai galės vykti nuotoliniu būdu arba užtikrinant apsaugos priemones.

Nuo pirmadienio taip pat leidžiama keleivių vežimas keltais, kursuojančiais maršrutais tarp Kylio. Rostoko, Travemiundės ir Klaipėdos, kai nėra vykdomas keleivių įlaipinimas tarpiniuose uostuose, o persėdimo į kitą keltą tarpiniame uoste metu užtikrinamas minimalus kontaktas su pašaliniais žmonėmis.

Visuotinis karantinas šalyje tęsiasi nuo kovo 16 iki gegužės 31 dienos.

 « AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook