Savaitgalio orai bus debesuoti ir ūkanoti

Savaitgalio orai bus debesuoti ir ūkanoti (0)

2021-01-02

Savaitgalis bus debesuotas, niūrus, su rūkais ir didesniais ar mažesniais pasnyguriavimais. Teks saugotis ir keliuose susidarysiančio plikledžio.

Šeštadienio naktis buvo rami, debesuota, kai kur tvyrojo rūkas, vietomis formavosi šerkšnas ir silpna lijundra, nes spustelėjo stipresnis šaltukas. Naktį temperatūra nukrito iki 1-4 laipsnių šalčio. Šeštadienio rytą snyguriavo rytiniame šalies pakraštyje, nedidelių kritulių buvo ir šalies pietvakariuose.

Šeštadienis išliks debesuotas, niūrus, daugelyje rajonų apsilankys nedideli krituliai, daugiausia snyguriuos, ir didesnė tikimybė sulaukti sniego bus šiauriniuose ir kai kuriuose rytiniuose šalies regionuose, LRT radijui sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė. Pasak jos, rūkas sklaidysis, o vakare, pradedant pietiniais rajonais, vėl pamažu oras pradės ūkanotis. Vietomis, daugiausia šiauriniuose ir rytiniuose rajonuose, kur temperatūra svyruos apie nulį ar išliks silpnai neigiama, bus slidu, tad reikia būti atsargesniems, perspėjo sinoptikė. Šalies centriniuose ir pietvakariniuose rajonuose, pietiniame šalies pakraštyje bus aukštesnės temperatūros ir svyruos tarp 1-3 laipsnių šilumos.

Sekmadienį išsilaikys panaši temperatūra. Nakties metu pietrytinius šalies regionus aplankys tankesni debesys ir turėtų pasnigti gausiau. Taip pat nedidelių kritulių, bet mišresnių galės sulaukti siauras pajūrio ruožas, o kituose šalies regionuose kritulių tikimybė išliks nedidelė, prognozavo sinoptikė M. Kirkliauskaitė. Vietomis kils rūkai, su jais galima ir silpna lijundra, nes temperatūra daugelyje rajonų kris iki 2-6 laipsnių šalčio, tik Vilniaus ir Alytaus apskrityse, kur turėtų gausiau pasnyguriuoti, temperatūra išsilaikys apie nulį. Vėl teks saugotis plikledžio.

Sekmadienį dieną pasijus stiprėjantis šiaurės rytų vėjas ir jis turėtų stumtelėti kritulių juostą Baltarusijos link, tad dienos metu kritulių tikimybė minimali bus daugelyje Lietuvos regionų. Temperatūra pasiskirstys nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus pietuose ir pietryčiuose, o šaltukas dienos metu spaus Žemaitijoje ir šiauriniuose šalies rajonuose.

ELTA inform. « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook