Seimo pirmininkė: Velykos – tai grįžtančio tikėjimo laikas

Seimo pirmininkė: Velykos – tai grįžtančio tikėjimo laikas (0)

2021-04-03

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina Lietuvos žmones ir lietuvius visame pasaulyje šventų Velykų proga, sakydama, kad Velykos suteikia viltį ir tikėjimą, jog rytoj bus geriau.

„Pavasaris, nors ir neskubėdamas, tačiau palengva užlieja mus savo šiluma ir gyvybe. Tokiu metu norisi daugiau bendrauti ir džiaugtis bundančia gamta. Tačiau realybė mus verčia jau antras Velykas švęsti saugiai, glaudžiame šeimos rate. Tai nėra lengva mums visiems, išsiilgusiems įprasto šurmulio ir saugaus artumo pojūčio. Tačiau Velykos – tai grįžtančio tikėjimo laikas. Metas, kuomet pajunti, kad šaltis išėjo ir jo vietą užima atgimstanti gyvybė. Kaip vilties simbolis, kad viskas turi savo pabaigą. Tikėjimas, kad rytoj bus geriau.

Šiandien mums visiems reikia dar krislo kantrybės. Jūs jau atidavėte labai daug ir gali atrodyti, kad jau nebėra nei jėgų, nei pasiryžimo. Prašau – dar nepasiduokime šiam impulsui. Šiandien dar reikia stabtelėti ir jau netrukus mes vėl galėsime apsikabinti su visais, kurių taip pasiilgome. Sveikinu Jus su šventomis Velykomis!“ – sakoma Lietuvos parlamento vadovės sveikinime.

ELTA inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook