Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sekmadienį tikintieji vėl galės eiti į Mišias

Sekmadienį tikintieji vėl galės eiti į Mišias (0)

2020-05-07

Sekmadienį tikintieji vėl galės eiti į Mišias - nuo gegužės 10 d. laikantis visų saugumo normų, atnaujinamas Eucharistijos šventimas sekmadieniais dalyvaujant tikintiesiems.

Krikšto ir Santuokos sakramentai švenčiami išlaikant nustatytus atstumus tarp žmonių. Dėl giedojimo šv. Mišių metu bei šv. Mišių jungimo su pridėtinėmis pamaldomis sprendžia parapijų klebonai. Tikintieji raginami atlikti velykinę išpažintį laikantis saugumo nuostatų. Dėl išpažinties su kunigu galima susitarti ir asmeniškai.

Taip nuspręsta ketvirtadienį vykusiame vyskupų nuotoliniame posėdyje, kuriame tartasi, kaip palaipsniui grįžti prie įprastos sakramentų teikimo tvarkos. Dvasininkai ir tikintieji kviečiami ir toliau laikytis visų saugumo normų, kurias iki šiol yra nustačiusi Lietuvos vyskupų konferencija, atsižvelgdama į kompetentingų tarnybų rekomendacijas.

Bažnyčios hierarhai kviečia tikinčiuosius melstis už ligonius, prašyti stiprybės medikams, slaugytojams ir visiems, kurie užtikrina sklandų mūsų visuomenės gyvenimą. „Nepaliaukime melstis ir pandemijai atlėgstant. Melskime, kad Marija – Ligonių Sveikata – užtartų mūsų šalį ir leistų šiai ligai visiškai nurimti“, - prašo vyskupai.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook