Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Valstybės diena žada būti saulėta, o savaitgalis - su trumpala...

Valstybės diena žada būti saulėta, o savaitgalis - su trumpalaikiais lietumis (0)

2018-07-06

Valstybės - Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo - diena - visiškai giedra nebus, debesų praplauks, bet saulės turėtų būti nemažai, sako sinoptikai. 

Penktadienio rytą nelijo, buvo debesuota su pragiedruliais, saulės kai kur buvo daugiau. Naktį temperatūra krito iki 10-15 laipsnių šilumos. Rytą vyravo 13-15 laipsnių šilumos temperatūra, o Varėnos apylinkėse pakilo iki 16 laipsnių šilumos.
Dieną vietomis formuosis ir lietaus debesys, didesnė tikimybė - šiauriniuose rajonuose. Vėjas bus vakarinių krypčių, vidutinio stiprumo, o temperatūra penktadienio dieną bus tarp 21-25, pietiniuose rajonuose kai kur šils ir iki 26 laipsnių šilumos.
Orai bus palankūs 21 val. giedoti „Tautišką giesmę“, LRT radijui sakė sinoptikė Edita Gečaitė. Lietaus tikimybė mažės, didžiausia ji popietinėmis valandomis, o vakarop ta tikimybė mažėja, todėl vakaras žada būti visai geras. Artimiausią naktį lietus mažai tikėtinas, o greičiausiai net ir nelis, turėtų būti sausa, sakė sinoptikė.
Šeštadienio diena bus su trumpalaikiais lietumis. Debesys bus pavieniai, tad lietus lis tik kai kur. Kai kur tikėtina ir perkūnija, vėjas pūs iš vakarų, šiaurės vakarų 5-10 m/s. Temperatūra šeštadienio dieną bus panaši kaip ir penktadienį - 22-25, pietuose - kai kur 26, net 27 laipsniai šilumos.
Sekmadienio naktis - be žymesnio lietaus, atvės vėl iki 10-15 laipsnių šilumos. Dieną kai kur lis trumpas lietus, galima perkūnija. Orai jau bus šiek tiek vėsesni. Temperatūra kils iki 20-25 laipsnių šilumos. 

ELTA ir "Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook