Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Centrinė miesto gatvė paskendo piktžolėse (1)

Gyventojai tampa nepakantūs netvarkai. Redakcijoje netyla skambučiai apie netvarką, o artėjant miesto šventei kai kurie jurbarkiečiai taikosi patys ateiti su kauptukais į miesto centrą – ką tik sutvarkytame kvartale akis bado kelius siekiančios piktžolės ir nešienauta veja.

(Plačiau...)

Konkurso rezultatai visuomenės nenustebino (20)

Rugpjūčio 8 d. vykusį konkursą UAB „Jurbarko vandenys“ direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Darius Dragūnavičius. Komisija, kuriai vadovavo savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, jam skyrė 46 balus, antrasis pretendentas surinko 40 balų.

(Plačiau...)

Naujam ligoninės stogui skubiai reikia remonto (7)

Nors Jurbarko ligoninės stogas uždengtas naujai, bėdų kelia bene tiek pat kaip ir iki renovacijos. Problemą mato ir savivaldybės valdininkai, ir stogą dengusios UAB „Medlera“ atsakingi darbuotojai, tačiau sprendimo kaip nėra – taip nėra. Kol vieni ir kiti braižo atsakomybės ribas, ant stogo niekas nesikeičia – pūpso vandens pilnos pūslės.

(Plačiau...)

Įtarimų gyventojams kelia atliekų rūšiavimas (0)

Redakciją nuolat pasiekia signalai dėl netinkamo atliekų rūšiavimo. Surūšiuotas atliekas jų tvarkytojai – UAB „Jurbarko komunalininkas“ suverčia į tą pačią mašiną. Gal atliekų rūšiuoti nė neverta?

(Plačiau...)

Vizitas: ministras atvažiavo išgirsti ir spręsti (5)

Liepos 27 d. Jurbarke visą dieną praleido Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius su patarėju Egidijumi Jurgelioniu. Svečiui buvo parengta intensyvi programa, tačiau ministras nesulaukė tiek dėmesio, o ir kritikos, kiek prieš kurį laiką Jurbarke viešėjęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau...)

Kontrolieriui – Valstybės kontrolės patikra (6)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos birželio posėdyje nebuvo patvirtinta savivaldybės audito ir kontrolės tarnybos 2017 m. veiklos ataskaita, o kontrolierius Saulius Jakštys sulaukė nemenkos politikų kritikos. Dar daugiau – kontrolieriui ramiai atostogaujant į Valstybės kontrolę su prašymu atlikti Jurbarko r. savivaldybės išorinę priežiūrą ir įvertinti kontrolieriaus darbą kreipėsi tarybos narys Daivaras Rybakovas.

(Plačiau...)

Ugniagesių darbai ir šventės – budėjimo režimu (1)

Mieste gaudė sirenos, skelbdamos šventę! Jurbarko priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba mini 120 metų jubiliejų. Priešpiet Jurbarko gatvėmis nusidriekė gaisrų gesinimo technikos paradas, Švč. Trejybės bažnyčioje aukotos šventosios Mišios už žmones, kurie gina mus nuo ugnies pavojaus. O pietų pertrauką daug jurbarkiečių paskyrė prasmingai pramogai – aikštelėje prie Nemuno pareigūnai vaizdžiai pristatė gaisrų gesinimo mūsų mieste istoriją.

(Plačiau...)

Teisybės dar ieškos ir nubaustas teismo (16)

Rajono konservatorių lyderiui Daivarui Rybakovui ne pats smagiausias laikas – jo vadovaujama įmonė kliuvo valstybinei mokesčių inspekcijai už galimus mokestinius pažeidimus atsiskaitant su darbuotojais, o teismas šią prielaidą pagrindė faktais ir skyrė administracinę baudą – 2700 eurų. Nors baudą politikas sumokėjo, tačiau kaltės nepripažįsta ir teigia, kad teisybės ieškos Aukščiausiajame teisme ar kreipsis į Europos žmogaus teisių teismą.

(Plačiau...)

Kaip sužinoti, kurioje teritorijoje jaunos šeimos galės įsigyti būstą ir gauti subsidiją (0)

Nuo rugsėjo mėnesio 1 d. jaunos šeimos galės pretenduoti į valstybės subsidiją pirmam būstui regione, bet pirmiausia šeimai reikės susirasti būstą, kurį norės pirkti, arba sklypą, kuriame norės statydintis namą.

(Plačiau...)

Bendruomenių žmonėms linkėjo ąžuolų stiprybės (0)

Liepos 22 d. Šilalės rajone, Laukuvoje, pagerbtos Tauragės apskrities bendruomenės ir bendruomeniški žmonės. Žemės ūkio ministerijos dovana jiems – Stelmužės ąžuolo palikuonys. Jurbarko rajone bus pasodinti net 7 stelmužiukai, nes tiek mūsų krašto atstovų pelnė projekto „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ nominacijas. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook