Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Pratybos: savaitgalį miestas virto mūšio lauku (0)

Savaitgalį Jurbarko ir Šakių rajonuose vyko karinės pratybos „Piktas šernas 2018“. Mokymuose dalyvavo Krašto apsaugos savanorių ir Šaulių sąjungos pajėgos. Kariai ir šauliai mokėsi kovoti mieste – surasti priešą, surinkti informaciją ir sunaikinti taikinius.

(Plačiau...)

Ligoninės gelbėjimas – dar tik planuose (5)

Antradienį savivaldybės tarybos nariams ir medikams pristatytos į sunkiai įveikiamus nuostolius įklimpusios Jurbarko ligoninės gelbėjimo gairės. Optimizavimo plano rengėjų išvada aiški – jei ligoninė nori išlikti, privalo persitvarkyti.

(Plačiau...)

Klampyne virtęs kelias atkirto gyvenvietes (6)

Nepasiekiama sala tapo Meškininkų, Antkalnių ir keleto kitų Jurbarkų seniūnijos kaimų gyventojų namai. Sodų, kur nemažai žmonių gyvena nuolat, o nuo pavasario pasipila visas srautas, taip pat neįmanoma pasiekti, nes neįveikiama kliūtimi tapo kelias.

(Plačiau...)

Viešviliečių klausimuose valdžia įžvelgė sąmokslą (0)

Kovo 29 d. Jurbarko r. tarybos posėdyje valdančiosios daugumos balsais savivaldybė perėmė Viešvilės Skalvijos vaikų globos namus. Klausimas sukėlė nemažai ginčų – tarybos nariams trūko informacijos, jie pasigedo tvirtesnių nei žodinės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos garantijų. Ne mažiau karštos diskusijos rajono vadovų laukė ir povelykinį antradienį susitikus su perimamos įstaigos darbuotojais.

(Plačiau...)

Nuo vagiančio paauglio kenčia bendruomenė ir šeima (7)

Vok, nes nebaus. Tokia taisykle, panašu, gali vadovautis nuolat jurbarkiečių namus akiplėšiškai švarinantis nepilnametis. Net ir penkiskart sučiupus vagiantį paauglį kelias toliau nusikalsti jam liko atviras.

(Plačiau...)

Abejonių sukėlė projektų finansavimas (0)

Ne kartą viešuose susitikimuose, taip pat ir savivaldybės vadovams teikiant veiklos ataskaitas, Klausučių bendruomenės centro pirmininkė, seniūnaitė Daivutė Gvildienė bandė išsiaiškinti, kaip savivaldybės biudžeto pinigai dalijami bendruomenių projektams. Nesulaukusi atsakymo ji kreipėsi į rajono tarybos narius. „Išsklaidykite abejones dėl skaidrumo“, – prašė D. Gvildienė.

(Plačiau...)

„Aukso paukštė“ – teatro stebuklą kuriančiam jaunimui (0)

Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrui „Vaivorykštė“ vakar įteikta „Aukso paukštė“ – aukščiausias šalyje mėgėjų meno apdovanojimas. Teatro vadovė ir režisierė Birutė Šneiderienė tvirtina, kad aukso plunksnas šiai paukštei sunešė visi visų kartų vaivorykštukai. Tad ir apdovanojimo įteikimo iškilmėse kovo 16-ąją ryškiausi buvo jie – sveikinę, džiūgavę ir vėl scenoje kūrę teatro stebuklą.

(Plačiau...)

Veliuonos seniūnijos bendruomenė palankiai vertino pokyčius (0)

Tęsiasi Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms.

(Plačiau...)

Prisiminimuose atgyja vaikystė Sibiro lageriuose (0)

Prieš 30 metų Jurbarke, kaip ir visoje Lietuvoje, Sibiro tremtį ir sovietinius lagerius išgyvenę žmonės išėjo į viešumą ir susibūrė į savo organizaciją. Nors skubantis laikas retina tremtinių gretas, likusieji rūpinasi istorinės atminties išsaugojimu ir vienas kitu. Apie Jurbarko tremtinių kasdieną ir šventes kalbėjomės jų organizacijos būstinėje, Kauno g. 25, kur kiekvieną trečiadienį laukiami likimo broliai ir visi, kuriems svarbus jų išgyventas laikas. 

(Plačiau...)

Knygnešio kelias per laiką ir Lietuvą (0)

Lybiškiuose gyvenanti Vida Švedaitė kaip brangiausią turtą tebesaugo ne tik ašarą spaudžiančius prisiminimus apie senelį knygnešį Juozą Švedą, bet ir 1920 m. jam išduotą lietuvišką pasą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook