Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Tinkamiausias sezonas gatvėms tiesti – be darbų (2)

Savivaldybės vadovų darbą gyventojai greičiausiai įvertina pagal gatves ir kelius. Jurbarkiečiai, kaip ir visa Lietuva, dūsauja žiūrėdami į gražėjantį Kauną. Kaip nedūsauti, jei asfalto klojimo mašinų šiemet Jurbarke nematyti, o neišvažiuojamų gatvių gyventojai į pagalbos prašymus sulaukia tik tylos ar net patyčių.

(Plačiau...)

Ukrainiečiai Jurbarke ieškojo partnerių (1)

Praėjusį ketvirtadienį Jurbarke viešėjo delegacija iš Ukrainos Ternopilio srities, vadovaujama gubernatoriaus Stepano Barnos. Ne vienus metus su Tauragės savivaldybe bendradarbiaujantys ukrainiečiai partnerių ieško ir aplinkinėse savivaldybėse.

(Plačiau...)

Darbai vandenvietėse: geras vanduo ir daugiau klientų (0)

UAB „Jurbarko vandenys“ ir Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra pavasarį pasirašė sutartį, pagal kurią bus finansuojamas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros Jurbarko rajone“ projektas. Pagal šį projektą darbai vyks Jurbarke, Smalininkuose ir Veliuonoje. 

(Plačiau...)

Ūkininkai dairosi į dangų ir pasaulines biržas (0)

Ant vasaros slenksčio stojus rugpjūčiui rankoves pasiraitoja ūkininkai – į laukus rieda kombainai, elevatorių link suka pirmojo derliaus pilni traktoriai ir sunkvežimiai. Javapjūtė vainikuoja visų metų darbą – tada paaiškėja, ar sotus bus ūkininko stalas, ar liks vien problemos.

(Plačiau...)

Daugiabučių renovacija pagreičio neįgauna (0)

Aplinkos ministerijos dar pernai paskelbtas III daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) etapas niekaip neįsisiūbuoja – renovuoti savo namų neskuba gyventojai visoje Lietuvoje, o Jurbarke renovaciją stabdė dar ir problemos dėl investicinių planų rengėjo kvalifikacijos ir parengtų planų kokybės. Tačiau ir VšĮ Būsto energijos taupymo agentūrai (BETA) patvirtinus investicinius planus paaiškėjo, kad gyventojai namų renovuoti nesiveržia.

(Plačiau...)

Girdžių seniūnija ėmėsi naikinti Sosnovskio barščius (2)

Praėjusią savaitę Girdžiuose buvo naikinami žmonėms itin pavojingi Sosnovskio barščiai. Seniūnijoje yra maždaug keturi su puse hektaro šiais invaziniais augalais užkrėstų plotų. Šiemet sutvarkyta arčiausiai miestelio esanti teritorija, kitais metais bus imtasi maždaug pusketvirto hektaro prie Miliušių kaimo.

(Plačiau...)

Ministras ūkininkams gerų žinių neatvežė (0)

Praėjusį penktadienį į Jurbarką atvykęs žemės ūkio ministras Bronius Markauskas rajono ūkininkams atvežė didesnes išlaidas žadančių naujienų. Svečias pristatė numatomus mokesčių pakeitimus ir didėsiančius ūkininkų įsipareigojimus.

(Plačiau...)

Verslininkai vėl kyla į kovą prieš smarvę (23)

Neapsikentusi bene nuolatinių miestą ir jo apylinkes varginančių smarvės pliūpsnių Jurbarko r. verslininkų organizacija ketina vėl imtis žygių, kad būtų atliktas nepriklausomas galimos taršos tyrimas ir atsakyta į klausimą, kuo kvėpuoja jurbarkiečiai.

(Plačiau...)

Šimtukų derlius šiemet kur kas gausesnis (nuotraukos) (0)

Praėjusi savaitė abiturientams – ypatinga: paaiškėjo paskutiniai brandos egzaminų rezultatai, rankose – išsvajotas brandos atestatas, sušoktas paskutinis mokyklinis valsas. Šiemet abiturientai egzaminus laikė sėkmingiau nei pernai: į geriausių balų kraitę 11 šimtukų ir du 99 balų įvertinimus sudėjo aštuoni Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos moksleiviai.

(Plačiau...)

Savivaldybėje pasveikinti geriausi abiturientai (1)

Šiandien Jurbarko r. savivaldybėje meras Skirmantas Mockevičius susitiko su geriausiai brandos egzaminus išlaikiusiais abiturientais, jų mokytojais ir tėveliais. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook