Balsavimas

Kaip vertinate rajono politikų lakstymą per partijas ir frakcijas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Girdžiškis Jonas savo vardą įvertino tik užaugęs (0)

Šį savaitgalį Lietuvoje degs Joninių laužai. Deja, pačių Jonų jų vardu vadinamoje šventėje – ne tiek ir daug. Kažkada buvęs labai populiarus šis vardas dabar naujagimiams suteikiamas retokai. Tačiau Girdžiuose gyvenantis Jonas Zaronas, pas kurį pasisvečiavome prieš jo vardadienį, neturi abejonių, kad Jonines kada nors tektų švęsti be Jonų.

(Plačiau...)

Psichiatro atostogos sukėlė nemalonią sumaištį (0)

Šią savaitę Jurbarko r. psichikos sveikatos centro pacientai ir visi, kam prireikė medicininių sveikatos patikrinimo pažymų, susidūrė su problema – keletą dienų centre nebuvo nė vieno gydytojo. Tiesa, jų čia ir tėra tik du: vienas atostogauja, kitas tedirba vos 0,1 etato. 

(Plačiau...)

Moksleiviams siūlo sezoninius darbus (0)

Vasara yra tas metas, kai besimokantis jaunimas nori padirbėti – ir išbandyti save, ir užsidirbti pinigų, ir prasmingai praleisti bent dalį atostogų. Apie įsidarbinimo galimybes moksleivius ir studentus informuoja Jaunimo darbo centras, jau gegužę pradėjęs akciją „Atvirų durų dienos mokiniams“.

(Plačiau...)

Opozicija neįtikino Reglamento komisijos (0)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos daugumai nepriklausantys politikai kreipėsi į Tarybos veiklos reglamento rengimo komisiją, siūlydami papildyti reglamentą nuostata, įpareigojančia merą ir savivaldybės administracijos direktorę prieš tarybos posėdį susitikti su valdančiajai koalicijai nepriklausančiais tarybos nariais ir atsakyti į jų klausimus. 

(Plačiau...)

Miškuose tarpsta žmonių palikti šiukšlynai (1)

Įvairios  akcijos, pavasarinės talkos, socialiniai projektai ir nuolat girdimi raginimai tausoti aplinką sunkiai pasiekia dalį gyventojų, nusprendusių kad tuo, kas yra už jų namų tvoros, rūpintis nereikia. Dar blogiau – ten jie veža ir savo šiukšles. Taip gražiausi Jurbarką supantys miškai pamažu tampa sąvartynais.

(Plačiau...)

Slaptos poilsiavietės kaitina aistras (nuotraukos) (5)

267 tūkstančiai eurų. Tiek Europos Sąjungos fondų paramos lėšų buvo skirta trims rajone įrengtoms poilsio zonoms. Visas jas vienija liūdna realybė – apie privačiuose sklypuose įrengtas didžiules teritorijas beveik niekas nežino, o apleistos poilsiavietės baigia sunykti.

(Plačiau...)

Konkurso laimėtojas kelia abejonių jo konkurentui (4)

Nors konkursas UAB „Jurbarko autobusų parko“ direktoriaus pareigoms užimti įvyko dar gegužės 8 d., o laimėtojas Arvydas Štulas pradėjo dirbti prieš gerą savaitę, pralaimėjęs pretendentas Arūnas Čepulis rankų dar nenuleidžia – grasina kreiptis į įvairias institucijas dėl, jo manymu, neobjektyvaus pretendentų vertinimo.

(Plačiau...)

Iš Darbo partijos frakcijos liko tik šnipštas (balsavimas) (14)

Tris vietas rajono taryboje turėjusios Darbo partijos frakcija subiro – ją paliko vicemeras Saulius Lapėnas ir buvęs ilgametis partijos Jurbarko skyriaus pirmininkas Romansas Dragūnavičius. Valdančiosios koalicijos užkulisiuose aptarta žinia gegužės 25-ąją vykusiame rajono tarybos posėdyje tapo oficialiu faktu.

(Plačiau...)

Per ketvirtį šimtmečio išdalyto gerumo nepamatuosi (0)

Šeštadienį Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija surengė konferenciją organizacijos 25-mečiui paminėti. Tuo pačiu į kasmetinį Vaikų dienos centrų sąskrydį sukviesti samariečių globojami vaikai. Šventė buvo šviesi, jauki, paprasta ir širdinga, kaip ir šios bendrijos atliekamas darbas.

(Plačiau...)

Ūkininkai su valdžia kalbasi per advokatus (0)

Ketvirtadienį į visuotinį susirinkimą suvažiavę rajono ūkininkai diskutavo jiems svarbiais klausimais, daugiausia nepasitenkinimo išreiškė naująja atliekų surinkimo tvarka. Nerasdami supratimo į savivaldybės vadovus ūkininkai kreipėsi teisininkų parengtais raštais.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook