Numerio tema

Numerio tema

Vaistinė lauks patalpų nuomos sąlygų (0)

Dešimtmetį Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centre įsikūrusi BENU vaistinė patalpų nuomos sutartį bandė pratęsti per teismus. Tačiau Kauno apygardos teismas pirmos instancijos teismo sprendimo nekeitė, o vaistinei belieka laukti, kol savivaldybė paskelbs naują patalpų nuomos konkursą ir tikėtis sėkmės. 

(Plačiau...)

Įtarimų gyventojams kelia atliekų rūšiavimas (0)

Redakciją nuolat pasiekia signalai dėl netinkamo atliekų rūšiavimo. Surūšiuotas atliekas jų tvarkytojai – UAB „Jurbarko komunalininkas“ suverčia į tą pačią mašiną. Gal atliekų rūšiuoti nė neverta?

(Plačiau...)

Istorinė Seimo „Audi“ atkeliavo į Jurbarką (0)

Seimo automobilių aukcione įsigyta 1994 m. juoda „Audi“ šeštadienį atvežta į Jurbarką. Naujoji jos savininkė Rasa džiaugiasi istoriniu automobiliu ir viliasi, kad visuomenei jis bus įdomus. 

(Plačiau...)

Vizitas: ministras atvažiavo išgirsti ir spręsti (5)

Liepos 27 d. Jurbarke visą dieną praleido Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius su patarėju Egidijumi Jurgelioniu. Svečiui buvo parengta intensyvi programa, tačiau ministras nesulaukė tiek dėmesio, o ir kritikos, kiek prieš kurį laiką Jurbarke viešėjęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau...)

Kontrolieriui – Valstybės kontrolės patikra (6)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos birželio posėdyje nebuvo patvirtinta savivaldybės audito ir kontrolės tarnybos 2017 m. veiklos ataskaita, o kontrolierius Saulius Jakštys sulaukė nemenkos politikų kritikos. Dar daugiau – kontrolieriui ramiai atostogaujant į Valstybės kontrolę su prašymu atlikti Jurbarko r. savivaldybės išorinę priežiūrą ir įvertinti kontrolieriaus darbą kreipėsi tarybos narys Daivaras Rybakovas.

(Plačiau...)

Ugniagesių darbai ir šventės – budėjimo režimu (1)

Mieste gaudė sirenos, skelbdamos šventę! Jurbarko priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba mini 120 metų jubiliejų. Priešpiet Jurbarko gatvėmis nusidriekė gaisrų gesinimo technikos paradas, Švč. Trejybės bažnyčioje aukotos šventosios Mišios už žmones, kurie gina mus nuo ugnies pavojaus. O pietų pertrauką daug jurbarkiečių paskyrė prasmingai pramogai – aikštelėje prie Nemuno pareigūnai vaizdžiai pristatė gaisrų gesinimo mūsų mieste istoriją.

(Plačiau...)

Teisybės dar ieškos ir nubaustas teismo (16)

Rajono konservatorių lyderiui Daivarui Rybakovui ne pats smagiausias laikas – jo vadovaujama įmonė kliuvo valstybinei mokesčių inspekcijai už galimus mokestinius pažeidimus atsiskaitant su darbuotojais, o teismas šią prielaidą pagrindė faktais ir skyrė administracinę baudą – 2700 eurų. Nors baudą politikas sumokėjo, tačiau kaltės nepripažįsta ir teigia, kad teisybės ieškos Aukščiausiajame teisme ar kreipsis į Europos žmogaus teisių teismą.

(Plačiau...)

Kaip sužinoti, kurioje teritorijoje jaunos šeimos galės įsigyti būstą ir gauti subsidiją (0)

Nuo rugsėjo mėnesio 1 d. jaunos šeimos galės pretenduoti į valstybės subsidiją pirmam būstui regione, bet pirmiausia šeimai reikės susirasti būstą, kurį norės pirkti, arba sklypą, kuriame norės statydintis namą.

(Plačiau...)

Bendruomenių žmonėms linkėjo ąžuolų stiprybės (0)

Liepos 22 d. Šilalės rajone, Laukuvoje, pagerbtos Tauragės apskrities bendruomenės ir bendruomeniški žmonės. Žemės ūkio ministerijos dovana jiems – Stelmužės ąžuolo palikuonys. Jurbarko rajone bus pasodinti net 7 stelmužiukai, nes tiek mūsų krašto atstovų pelnė projekto „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ nominacijas. 

(Plačiau...)

Automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms (0)

Automobilių veiklos nuoma dažnais atvejais gali tapti pačia palankiausia pasirinkimo galimybe. Šiomis paslaugomis gana dažnai nusprendžia pasinaudoti įmonės, kurioms automobiliai yra reikalingi darbo reikmėms arba darbuotojų motyvacijai. Šiuo metu automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms yra teikiami tikrai palankiomis sąlygomis, tad pasvarstyti apie tokį pasirinkimą yra tikrai palanku. Taigi, kokie yra svarbiausi tokios galimybės privalumai, ir į ką atkreipti dėmesį, ieškant tinkamiausios automobilio veiklos nuomą teikiančios kompanijos?

(Plačiau...)

Startavo pinigų bendruomenėms dalybos (0)

Iki liepos 18 d. visose Jurbarko r. seniūnijose turėjo būti surengtos išplėstinės seniūnaičių sueigos ir priimti sprendimai dėl prioritetinių veiklų, kurioms paraiškas teikti ir finansavimą gauti galės rajone veikiančios bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos. Antradienį tokia sueiga surengta ir Jurbarko miesto seniūnijoje. 

(Plačiau...)

Knygos pristatyme mažiausiai kalbėta... apie knygą (3)

Antradienį Jurbarko viešojoje bibliotekoje savo knygą „Kiek kartų gali atgimti tauta?“ pristatė filosofas, Vilniaus universiteto (VU) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Vytautas Radžvilas. Susitikti su juo susirinko apypilnė salė, o kalba pasisuko apie naujo Sąjūdžio būtinybę.

(Plačiau...)

Belvederio dvaro likimą lems aukciono plaktuko dūžis (0)

Vienas gražiausių Jurbarko rajone kultūros paveldo objektų ir viena vertingiausių Lietuvoje dvaro sodybų – Belvederio dvaras, nesulaukdamas investicijų ir restauravimo, nenumaldomai nyksta. Dabartiniams jo savininkams įklimpus į skolas bus bandoma dvarą parduoti aukcione. Nuo to, kas taps naujuoju dvaro savininku, priklausys, ar Belvederis atgis, ar liks pasmerktas lėtai mirčiai.

(Plačiau...)

Dviračiais – aplink 100-metį švenčiančią Lietuvą (0)

Liepos 6-ąją – Mindaugo karūnavimo dieną Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, startavę 100-mečio žygio dviračiais aplink Lietuvą dalyviai penktadienio vakarą pasiekė Jurbarką. Beveik 30 Lietuvos karių asociacijos keliautojų klubo (LKA KK) organizuoto žygio dalyvių prie Nemuno tilto pasitiko būrys jurbarkiečių, pasirengusių žygeivius palydėti į nakvynės vietą Smalininkuose.

(Plačiau...)

Nerimo dėl ligoninės likimo ministras nesumažino (10)

Liepos 10 d. Jurbarke viešėjo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ir nors po vizito Jurbarko r. savivaldybė išplatino džiugų pranešimą, kad Jurbarko ligoninės uždaromų įstaigų sąraše nėra, tai, ko gero, tik gudrus viešųjų ryšių triukas – A. Veryga nė viename susitikime apie šios įstaigos likimą nepasakė nieko konkretaus, o juose dalyvavusieji greičiau suprato, kad nieko gero iš medicinos įstaigų tinklo pertvarkos jurbarkiečiams laukti nereikėtų.

(Plačiau...)

Šimtukų gausa muša visus rekordus (0)

Baigėsi brandos egzaminų sesija. Atestatai bus įteikti būriui jaunuolių, o gavusieji šimtukus bei jų mokytojai ir tėveliai vakar buvo pakviesti susitikti su Jurbarko r. savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir švietimo skyriaus darbuotojais.

(Plačiau...)

Mikriukų išlikimo planas – tik pačios bendrovės reikalas (6)

Birželį savivaldybė ir UAB „Jurbarko mažieji autobusai“ pasirašė net dvi sutartis, kurios turėtų garantuoti ne tik paslaugą mikriukais įpratusiems važiuoti keleiviams, bet ir leisti be įtampos dirbti įmonei. Tačiau nei bendrovės administracijos, nei bene dvidešimt jos darbuotojų ramybė neaplankė. Priešingai – kartu su naujomis sutartimis užgriuvo gana rimtos finansinės bėdos.

(Plačiau...)

Lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga (vaizdo įrašas) (0)

Antradienį rajone lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.  Per pietus atvykęs ministras susitiko su vietos politikais ir medicinos bendruomene Jurbarko ligoninėje.

(Plačiau...)

Gamtos fotografija kaip ir gamta – be skubėjimo ir šurmulio (0)

„Šviesos“ fotokonkurso mėnesio gražiausia, be kitų, išrinkta ir Andrius Čeponio nuotrauka „Plientrakio miškas“. Andrius – miškininkas. Ir didelis gamtos žinovas bei fotografas, turintis kantrybės svajonių kadro laukti net metų metus.

(Plačiau...)

Apie darbą, tarnavimą ir kas po mūsų liks Lietuvai (0)

Švęsdami savo Valstybės šventę turime progos pamąstyti: kas man yra manoji Lietuva? Ir kas aš jai esu? Nedažnai turbūt užduodame sau tokius klausimus. Neturime laiko. Dirbame. Vieni – iš pašaukimo, kiti – dėl naudos ar kad sudurtų galą su galu, treti – išdūmę ten, kur pieno upės... Yra dar tie, kuriuos rodo per televizorių, kurie žada Lietuvai vis šviesesnį rytojų arba jau jį demonstruoja. Mūsų krašto šviesuolis Justinas Stonys mano, kad svarbiausi valstybei yra tie pirmieji, jie tarnauja Lietuvai ir varo ją į priekį. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook