Numerio tema

Numerio tema

Departamentas nurodė naikinti konkurso rezultatus (15)

Valstybės tarnybos departamentas  dėl esminių  procedūrų pažeidimų Jurbarko r. savivaldybės administracijai nurodė panaikinti  konkurso į savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas rezultatus.

(Plačiau...)

Girdžių mokyklos pastatas žadinamas naujam gyvenimui (0)

Birželio 18 d. surengta oficiali Girdžių bibliotekos atidarymo šventė „Bibliotekos durys atviros visiems“. Drauge įkurtuvėmis Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus pirmajame aukšte džiaugėsi ir Girdžių seniūnijos darbuotojai.

(Plačiau...)

Atostogų dovanos – iš biudžeto ir privačių iniciatyvų (0)

Mokinių atostogos įsibėgėja. Daugeliui pradinukų įdomus startas į vasarą buvo iškart po mokslo metų užbaigimo mokyklose organizuotos stovyklos. Savivaldybė informuoja, kad šią vasarą rajono moksleiviai dalyvaus daugiau nei 20 stovyklų, finansuojamų Jurbarko rajono savivaldybės ir ES fondų lėšomis. Bet tai dar ne viskas – įspūdingas atostogas gali padovanoti ir entuziazmas bei privati iniciatyva. 

(Plačiau...)

Kelionė skaudžios atminties takais (0)

Gedulo ir vilties dienos išvakarėse į prasmingą kelionę pakvietė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Jurbarko skyrius. Minint 77-ąsias trėmimų pradžios metines Lybiškių geležinkelio stotyje prisimintos partizaninės kovos ir pakviesta susimąstyti apie tautos likimą.

(Plačiau...)

Merą ir komisiją į ginčą įvėlė bibliotekos direktorė (17)

Gegužės 24 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija informavo savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių, kad sprendimai, susiję su Jurbarko viešosios bibliotekos direktore tapusios Rasidos Kalinauskienės priėmimu į šias pareigas, turėtų būti panaikinti. Tačiau rajono vadovas to daryti nesiruošia ir nedelsdamas komisijai atsakė, kad darbo sutarties negalima nutraukti vadovaujantis nuomone, rekomendacijomis ar siūlymais.

(Plačiau...)

Gyventojų padėkos paskendo priekaištų lavinoje (4)

Prie pabaigos artėja darbai Dariaus ir Girėno, P. Cvirkos, K. Donelaičio ir Vytauto Didžiojo gatvėmis apribotame miesto kvartale. Trečiadienį aptarti baigiamo projekto gyventojus pakvietė savivaldybės atstovai ir darbų rangovai – UAB „Jurmelsta“. 

(Plačiau...)

Savivaldybė kratosi pastatų vaiduoklių (2)

Buvę gražūs, erdvūs ir labai reikalingi pastatai virto neslopstančiu galvos skausmu jų šeimininkams. Gegužės 30 d. posėdžiavusi savivaldybės taryba rado sprendimą, kaip atsikratyti tik rūpesčius keliančių statinių – juos parduos.

(Plačiau...)

Meno mokykla kviečia ir pačius mažiausius (0)

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla vakar surengė išleistuvių šventę – absolventams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. O rugsėjį į klases sugužės vėl naujų mokinių. Ateinančiais mokslo metais laukiama ir pačių mažiausių – parengta ankstyvojo meninio ugdymo programa. 

(Plačiau...)

Turizmo naujovių yra, turistų vis dar pasigendame (3)

Birželio 1-ąją Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kvietė susirinkti prie Kultūros centro. Čia buvo pristatytas naujai įrengtas elektroninis informacinis stendas ir kitos krašto turizmo naujovės.

(Plačiau...)

Paalsio mokytoja gyva prisiminimuose ir obelų žydėjime (0)

Birželio 1-ąją buvo mokytojos Zenonos Masaitytės gimimo 100-metis. Seniai nėra Paalsio mokyklos, kurioje ji dirbo, ir iš kaimo mažai kas liko, o mokytoja prieš 15 metų iškeliavo anapilin. Bet mokiniai jos nepamiršo. Birželio 10 d. 12 val. Šimkaičių šv. Martyno bažnyčioje už mokytoją bus aukojamos šventosios Mišios.

(Plačiau...)

Bibliotekos kiemelį puoš tapyta siena (3)

Vasara į Jurbarko r. savivaldybės bibliotekos kiemelį pakvietė teptukais ir pieštukais apsiginklavusius Antano Sodeikos meno mokyklos moksleivius, o skaitytojus – į tradicinį vasaros skaitymo iššūkį. Svečius bibliotekininkės vaišino „ežiuko vaišėmis“ – grybų mišraine bei pyragais ir gaivinančiu gėrimu.

(Plačiau...)

Jurbarko kultūros centro rekonstrukcija – be pabaigos (2)

Šią savaitę žiniasklaida buvo pakviesta drauge su savivaldybės vadovais apžiūrėti Jurbarko kultūros centro, kuriame baigiamas pirmasis rekonstrukcijos etapas. Nors darbus žadama priduoti tik rugpjūtį, jau dabar norėta pasidžiaugti gražėjančiomis patalpomis ir geresnėmis sąlygomis darbuotojams, kolektyvams ir žiūrovams.

(Plačiau...)

Rūpestis prieplauka lygus tuštiems svaičiojimams (9)

Pirmadienį turistinės laivybos ateitį Nemune aptarė susirinkę laivų savininkai ir rajono meras Skirmantas Mockevičius. Susitikime bandyta išsiaiškinti tiek laivybos ir vandens turizmo perspektyvas, tiek įvertinti dabartinę padėtį. O ši – apverktina.

(Plačiau...)

VTEK išvada – sprendimą naikinti (15)

Gegužės 24 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK)  pateikė  išvadą, pagal kurią siūlo panaikinti sprendimus, susijusius su Rasidos Kalinauskienės priėmimu į viešosios bibliotekos direktorės pareigas, kaip neatitinkančius Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo.

(Plačiau...)

„Pavasaris“ reiškė nebūtį ištremtiems iš gimtinės (0)

Šią savaitę, gegužės 22-23 dienomis, sukako 70 metų nuo didžiausio lietuvių trėmimo į tolimus Sovietų sąjungos kraštus – Sibiro taigą, Užpoliarę, Krasnojarsko kraštą, Irkutsko sritį, į Buriatijos-Mongolijos ASSR. Antradienio pavakare į Jurbarko senąsias kapines paminėti skaudaus įvykio sukakties susirinko būrelis buvusių tremtinių. Iš degančių žvakių jie sudėliojo visiems ypač brangų žodį – Lietuva.

(Plačiau...)

Miestas kol kas pralaimi nevaldomiems chuliganams (8)

Pastarosiomis dienomis Jurbarko seniūnas ir bendruomenė griebiasi už galvos. Vandalai kraupiai niokoja miestą – laužo medžius gatvėse, nulupa pavė- sinių stalus, netgi sulaužė tiltelį per Imsrę.

(Plačiau...)

Žemaičių šviesuoliai sugužėjo Bebirvos dvaran (0)

Žemaitijos etninės kultūros globos taryba regiono puoselėtojų pagerbimo šventę šiemet surengė Jurbarko krašte. Žemaičių šviesuoliai gegužės 10-ąją buvo apdovanoti kaimo turizmo sodyboje „Dvaras Bebirva“. Už rūpinimąsi savo krašto istorija ir etnine kultūra padėkota ir Eržvilko seniūnui Gintarui Kaspučiui.

(Plačiau...)

Šiukšlių tvarkytojams savivaldybė pralaimėjo (10)

Jurbarko r. savivaldybės administracija pralaimėjo teisminį ginčą Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui. Gegužės 9-ąją įsigaliojo Kauno apygardos teismo sprendimas, įpareigojantis savivaldybę atliekas tvarkančiai bendrovei sumokėti ne tik per 94 tūkst. eurų, bet ir dar „užsidirbtus“ beveik 9 tūkstančius – ieškovo bylinėjimosi išlaidas ir priteistas palūkanas.

(Plačiau...)

Svarbiausia verslo forumo nata – turizmas (9)

Gegužės 4 d., prasidedant Jurbarko miesto ir verslo dienoms, buvo surengtas verslo forumas, į kurį pakviestas gausus būrys pranešėjų. Nors daugiausia buvo kalbama apie savivaldybės potencialą turizmo srityje, iškelta ir kitų įdomių idėjų – net ir apie geležinkelio vėžę per Jurbarką.

(Plačiau...)

Įkurtuvės po vienu stogu – ir savanoriškai, ir prievarta (0)

Pernai prasidėję remonto darbai buvusioje Girdžių mokykloje artėja prie pabaigos – čia jau persikėlė biblioteka, tuoj įkurtuves švęs ir seniūnija. Jurbarko r. savivaldybės administracija nusiteikusi į šį pastatą perkelti ir Girdžių medicinos punktą, tik dar nenutarta, kas turėtų finansuoti jo įrengimą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook