Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Nesitvarkantiesiems – didesni mokesčiai ir teismų įpareigojimai (0)

Apleisti ir netvarkingi pastatai gerokai tuština jurbarkiečių kišenes. Nepaisant to, dalies statinių šeimininkai savo turtą yra pamiršę. Į užsienį išvykusių savininkų surasti nepavyksta, o už apleistus statinius kapsi gerokai didesnis nei įprasta turto mokestis.

(Plačiau...)

Už stadioną sumokėta – darbai iš vietos nejuda (12)

Naujamiesčio progimnazijos stadiono rekonstrukcija panašu atsidūrė mirties taške. Pernai jį tvarkyti pradėjusi UAB „Voverės namai“ šiemet prie darbų grįžti neskuba. Bendrovė galimai turi finansinių problemų. Maža to, savivaldybė rimtai įmynė į problemų balą ir ne vien dėl sustojusių darbų. Kad nereikėtų grąžinti nespėtų įsisavinti Valstybės investicijų programos lėšų, pinigai įmonei pervesti iš anksto, pasirašius garantinį raštą.

(Plačiau...)

Valstybė statoma ant mažų darbų ir drąsių idėjų pamatų (0)

Valstybę kuria ir stiprina patys piliečiai – savo darbu, tvirtomis moralinėmis vertybėmis. Pasitinkant Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną kalbiname du Jurbarko krašto žmones, kurių darbai buvo įvertinti aukščiausiu lygiu – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“. Tai – verslininkas Algirdas Gluodas ir mokytoja Jovita Mišeikienė.

(Plačiau...)

Kovą dėl pirmokų laimėjo Naujamiesčio progimnazija (2)

Ketvirtadienį rajono politikai priėmė itin aršių diskusijų sulaukusį sprendimą. Naujamiesčio progimnazijai leista formuoti ketvirtą pirmokų klasę. Tai reiškia, kad viena klase mažiau bus Vytauto Didžiojo mokykloje.

(Plačiau...)

Atkakli bendruomenė privertė valdžią asfaltuoti gatvę (0)

Net ir vienas aktyvus pilietis gali daug padaryti, jeigu šio pastangoms pritaria bendruomenė. Aktyviai tikslo siekiančius, valdininkus drąsiai tvirtais įrodymais pabadančius žmones vadiname lyderiais. Toks yra Jurbarko krašto verslininkų asociacijos tarybos narys, verslininkas Vidas Šukys.

(Plačiau...)

Pirmųjų AKM protrūkių ūkiuose priežastys – biosaugos pažeidimai (0)

VMVT ekspertų duomenimis, afrikinis kiaulių maras (AKM) į ūkius, kuriuose šiemet patvirtinti ligos židiniai, pateko dėl biologinio saugumo reikalavimų pažeidimų. 

(Plačiau...)

Verslą ir gyventojus pjudo pasenęs dokumentas (3)

Birželio 14-ąją savivaldybėje surengtame Ūkio, verslo, ekologijos ir kaimo reikalų komitete UAB „Ren Energija“ vadovas Darius Velička vietos politikams pristatė planus šalia Skirsnemunės statyti vėjo jėgainių parką. Keturiolika įrenginių būtų vieni didžiausių ir galingiausių sausumos jėgainių Europos Sąjungoje.

(Plačiau...)

Miesto progimnazijos susikibo dėl pirmokų (11)

Mažėjantis gyventojų, o kartu ir vaikų, skaičius supurtė ir suskaldė miesto progimnazijų bendruomenes. Paaiškėjo, kad Naujamiesčio progimnazijoje nuo rugsėjo 1-osios nori mokytis daugiau pirmokų nei nustatyta savivaldybės tarybos sprendimu. Tuo tarpu Vytauto Didžiojo progimnazijai pirmaklasių trūksta ir, jei problema nebus išspręsta, tai gali tapti katastrofa mokyklai.

(Plačiau...)

Vieninteliam apskrities morgui žūtbūt reikia remonto (2)

Morgas, lavoninė ar teismo medicinos tarnyba – tarp šių pavadinimų žmonės paprastai deda lygybės ženklą. Nuolatinio mirties pojūčio ženklinamos įstaigos niūrų vaizdą dar labiau sustiprina pastato būklė, kuriame įsikūręs Teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrius. Higienos specialistai mojuoja raštais, o prireikus čia užsukę eiliniai piliečiai gal tik pagalvoja, kad patalpoms reikėtų remonto.

(Plačiau...)

Dienos centrų lankytojams kuria vaikystės įspūdžius (0)

Birželio 1-osios – Vaikų gynimo dienos bene labiausiai laukia Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos įkurtuose vaikų dienos centruose laiką leidžiantys vaikai. Jie žino, kad tądien laukia kelionė, smagios pramogos ir vaišės. Šiemet į Romualdo Marcinkaus stadione vykusią sporto šventę vaikai rinkosi gegužės 31-ąją. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook