Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Rūpestį ir gyvenimo išmintį išdalijo būriui krikšto vaikų (0)

„Oi, koks tu senas! Nagi, dar kitus baltinius pasimatuok. O dabar – tuos mėlynus. Turi gražiai atrodyti“, – meiliai metais vyresniam sutuoktiniui Antanui besišypsodama rikiuoja 84-erių Marcelė. Jurbarkiečiai Klioštoraičiai šį šeštadienį vėl rengia giminės suėjimą – Antano 85-erių metų jubiliejaus proga. Nors patys sutuoktiniai dar jaunystėje prarado du savo vaikelius, į jų rengiamas šventes suguža didžiulis būrys giminaičių – net aštuoni „podinukai“ juos myli ir gerbia, kaip tikrus tėvus.

(Plačiau...)

Vaikai auginami pavyzdžiu, o ne kalbomis (0)

Vadžgiriškiai Jonas ir Regina Girdžiai – šaknimis įaugę į tėviškės žemę: patys iš čia kilę, gyvenimą sukūrę, meilę Vadžgiriui perdavė ir savo trims vaikams. Tėvų džiaugsmui visos trys atžalos įsikūrusios per žvilgsnio atstumą ir kone kasdien užsuka aplankyti. Užsuks visi ir per Tėvo dieną – padėkoti tėčiui už ramų ir gerą būdą bei nuolatinę paramą.

(Plačiau...)

Administracijos direktore patvirtinta Vida Rekešienė, pavaduotojas - Darius Juodaitis (11)

Gegužės 8-ąją neeiliniame savivaldybės tarybos posėdyje nepavykus išrinkti Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktoriaus šiandien procedūra pakartota iš naujo. Meras Skirmantas Mockevičius teikė tą pačią kandidatūrą ir vylėsi, kad Vida Rekešienė  surinks reikiamą balsų skaičių. Šį kartą už kandidatūrą balsavo 14 tarybos narių. Šių balsų pakako politikės paskyrimui į pareigas.

Administracijos direktorės pavaduotoju patvirtintas Darius Juodaitis. Už politiko kandidatūrą balsavo 14, prieš - šeši tarybos nariai.

(Plačiau...)

Kam panaudoti pinigus, sprendė ir bendruomenės (2)

Jurbarkų seniūnijoje verda darbai – pačioje miestelio širdyje klojamas šaligatvis, darbininkai triūsia ir Dainių kaimo bendruomenės reikmėms skirtame sklype. Netrukus darbai kelsis ir į kitas seniūnijos vietas. Čia vykdomas projektas ,,Gatvių, šaligatvių ir pėsčiųjų takų įrengimas Jurbarkų ir Šimkaičių seniūnijų kaimuose“, kuriam darbus planavo ir seniūnijos bendruomenės.

(Plačiau...)

Atidaryta Marytės Ševelytės Strončikienės tapybos darbų paroda (0)

Gegužės 18 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje atidaryta Marytės Ševelytės Strončikienės tapybos darbų paroda.

(Plačiau...)

Muziejų diena Jurbarko krašto muziejuje (0)

Gegužės 17 d. Jurbarko krašto muziejuje vyko renginys, skirtas Tarptautinei muziejų dienai. Muziejus jau ne pirmus metus pakviečia jurbarkiečius muziejų dieną paminėti edukacijose, praleisti smagų vakarą ne tik smagiai, bet ir naudingai.

(Plačiau...)

Nauja ekspozicija Vinco Grybo muziejuje (0)

Gegužės 18 d. Vinco Grybo memorialiniame muziejuje atidaryta nauja edukacinė ekspozicija „Vitražo istorinė raida nuo 11 iki 20 amžiaus“. 

(Plačiau...)

Įmonė tvarkytis su dumblo problemomis palikta viena (1)

Balandį Jurbarko r. savivaldybės tarybai pristatydamas UAB „Jurbarko vandenys“ 2018 m. veiklos ataskaitą įmonės direktorius Darius Dragūnavičius užsiminė apie dumblo tvarkymo problemą. Tai nebuvo naujiena rajono vadovams, nes bendrovės atstovai jau anksčiau kreipėsi į savivaldybę ir ieškojo išeities, bet sprendimų kol kas tenka ieškoti be pagalbos.

(Plačiau...)

Laiko problemoms aptarti ministrui neužteko (0)

Gegužės 10 d. Jurbarke viešėjusio žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio ir jo komandos paklausyti susirinko artipilnė savivaldybės didžioji salė ūkininkų. Dažnai tokiuose susitikimuose daug klausimų ir pastabų turintys žemės ūkio atstovai šįkart daugiau klausėsi ilgos ministro kalbos, o apie tai, kas svarbu jiems, pakalbėti laiko neužteko – svečiai išskubėjo į kitą savivaldybę.

(Plačiau...)

Šildymo sezonas baigtas – skolos nedidelės (0)

Nors atšalus vis knieti čiuptelti už radiatoriaus, tačiau jis šaltas – balandžio pabaigoje šildymo sezonas pabaigtas, o šilumos tiekėjai jau ruošiasi ateinančiam. Koks jurbarkiečiams buvo praėjęs šildymo sezonas ir kas naujo laukia rudenį? 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook