Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Numerio tema

Numerio tema

Kūdikio krepšelis užkūrė nevaikiškas aistras (7)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos rugsėjo posėdyje tarp kitų klausimų svarstytas ir tarybos nario Gintario Stoškaus parengtas sprendimo projektas, kuriuo siūlyta visiems Jurbarko r. gimusiems kūdikiams skirti dovaną – kūdikio krepšelį. Nors nė vienas tarybos narys nepasisakė prieš tokią iniciatyvą, beveik visi valdančiajai daugumai priklausantys politikai dėjo į krūmus – balsuodami susilaikė.

(Plačiau...)

Su dujomis į daugiabutį atitekėjo konfliktai (3)

Jurbarkų Vyturio g. 14 namo gyventojai įsivėlė į ginčus – dvylika butų turinčiame name prieš penkerius metus buvo atvestas dujų įvadas, ir nuo tada kiekvienas gyventojas sprendžia pats, kada dujas įsivesti į savo butą. Paskutinis bandymas tai padaryti virto konfliktu, kurį spręsti pakviesti net savivaldybės atstovai.

(Plačiau...)

Motinos pienas – ne dovana, o būtinybė (0)

Šiuolaikiniame pasaulyje įvairūs pasiekimai leidžia atrasti alternatyvų kone bet kam, tačiau mokslininkai vienu klausimu sutaria vieningai – net ir pačiu sveikiausiu bei geriausiu laikomas kūdikio dirbtinis mišinėlis niekuomet neprilygs natūraliam motinos pienui.

Kodėl šis unikalus maistas yra būtinas kūdikiui, kokia yra žindymo nauda pačiai mamai ir kada palankiausias metas pradėti mokytis šios technikos, pasakoja Vilniaus gimdymo namų akušerė, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultacijos asociacijos narė bei laktacijos konsultantė Ieva Girdvainienė.

(Plačiau...)

Pretendento į direktorius prisistatymas politikus nuvylė (15)

Trečiadienį savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus sukviesto rajono tarybos pasitarimo tikslas – svarbus. Politikams buvo pristatytas pretendentas į savivaldybės administracijos direktorius, mat iki spalio 1 d. neapsisprendus dėl šios pareigybės, Jurbarkui grėstų tiesioginis valdymas.

(Plačiau...)

Projekto lėšos – didelė paspirtis gydymo įstaigoms (0)

Jurbarko r. viešosios pirminės sveikatos priežiūros įstaigos įgyvendina projektą, leisiantį padidinti veiklos efektyvumą. Europos Sąjungos fondų ir valstybės biudžeto lėšos skirtos tiek savivaldybės įsteigtoms, tiek privačioms medicinos įstaigoms.

(Plačiau...)

Vėjininkai trauktis iš Skirsnemunės nežada (4)

Rugpjūčio pabaigoje savivaldybėje vyko vėjo jėgainių parką šalia Skirsnemunės planuojančios statyti įmonės „REN Energija“, rajono politikų ir gyventojų susitikimas. Per jį skirsnemuniškiai ankstesnio reikalavimo neatsisakė – prašė vėjo jėgaines atitraukti penkis kilometrus nuo gyvenvietės. Verslininkai tikina tokių reikalavimų įgyvendinti negalintys, siūlo mažesnę ribą ir statybų atsisakyti neketina.

(Plačiau...)

Socialdemokratė – vėl etikos sergėtojų akiratyje (0)

Rugsėjo 12 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Jurbako r. savivaldybės administracijos buvusios direktorės Vidos Rekešienės elgesio. Tarnybinės etikos sergėtojai aiškinsis, ar politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoja nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų. 

(Plačiau...)

Atleisti administracijos vadovai politikos neatsisako (balsuokite, ar tam pritartumėte) (12)

Rugpjūčio 13 d. neeiliniame rajono tarybos posėdyje iš pareigų atleista savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir jos pavaduotojas Darius Juodaitis kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) ir buvo sugrąžinti į porinkiminius partijų sąrašus.

(Plačiau...)

Gyventojai durpininkų planams Dainių pelkėje nepritaria (4)

Jurbarkų seniūnijoje aplink Dainių pelkę esančių kaimų žmonės nesutinka, kad būtų iškirstas Dainių miškelis, pradėtos kasti ir perdirbti durpės. Gyventojų nuomonei praėjusį ketvirtadienį pritarė ir rajono savivaldybės taryba. Tačiau nežinia, ar į gyventojų nuomonę ir rajono tarybos sprendimą bus atsižvelgta, mat Dainių pelkės likimas sprendžiamas ir teismuose.

(Plačiau...)

Internetinėje erdvėje – spintos pigiau (0)

Ieškantieji naujos spintos ir planuojantieji namų zonas išskirti pertvaromis trokšta ne vien gauti gerą prekę, derančią prie esamų interjero sprendimų, taip pat laukia profesionalų konsultacijos – jog įsigyjamas daiktas ilgai tarnautų, jog medžiagų, stiliaus pasirinkimas taptų išmintingu. Visgi neretai inertnetinėje erdvėje siūlomos spintos pigiau gali padėti apsieiti net be profesionalų pagalbos.

(Plačiau...)

Balsavo dėl nepasitikėjimo vicemeru (2 video) (19)

Ketvirtadienį rajono tarybos posėdis prasidėjo su įtampos jausmu – į darbotvarkę buvo įtrauktas klausimas dėl mero pavaduotojo Daivaro Rybakovo atleidimo prieš terminą. Po slapto balsavimo valdančioji koalicija atsikvėpė lengviau – opozicijai neužteko balsų atstatydinti vicemerą.

(Plačiau...)

Seimas nusprendė lapkričio 2-ąją skelbti nedarbo diena (0)

Parlamentarai antradienį pritarė, kad lapkričio 2-oji būtų nedarbo diena.

Už tai, kad pataisa būtų priimta, balsavo 57 parlamentarai, prieš buvo 10, susilaikė – 24.

(Plačiau...)

Ypatingas projektas „Isaiah Collier & the Chosen Few“ – Panemunės pilyje (0)

Džiazo mėgėjai bei muzikos entuziastai turėtų suklusti ir nepraleisti unikalios progos išgirsti „Isaiah Collier & the Chosen Few“ (JAV-Lietuva), kurie rugpjūčio 22 d. koncertuos V tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragė-je“ koncerte Panemunės pilyje.

(Plačiau...)

Parama vaikams pirmiausia turi pasirūpinti tėvai (0)

Baigiantis vasaros atostogoms pats metas pasirūpinti šeimai ir vaikams skiriama valstybės parama – pateikti prašymus vaikų nemokamam maitinimui mokykloje ir paramai mokinio reikmenims. Dar atsiranda šeimų, nesusitvarkiusių dokumentų gauti taip vadinamus vaiko pinigus, o nuo rugsėjo bus galima pasinaudoti ir Šeimos kortelės suteikiamomis nuolaidomis. Kad laiku gautų paramą, atsakingi tėvai, turintys dėl jos kreiptis į seniūniją ar dokumentus pateikti elektroniniu būdu.

(Plačiau...)

Fekalijos į tvenkinį tekėjo penkerius metus? (0)

Viename iš Jurbarko krašto turizmo perlų – nuolatinis fekalijų dvokas. Taip kelerius metus keliautojus priimdavo Panemunės pilis. Į istorinį statinį supančius tvenkinius tekėjo stiprų ir nemalonų kvapą turintis vanduo. 

(Plačiau...)

Rajono taryba bando išbristi iš valdžios suirutės (0)

Po Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų vizito savivaldybėje liepos 30 d. likusi įtampa nesisklaido. Savaitė prasidėjo jungtiniu tarybos komitetų posėdžiu, o antradienį buvo sukviestas neeilinis savivaldybės tarybos posėdis, kuriame politikai turėjo apsispręsti, ar dar pasitiki savivaldybės administracijos direktore Vida Rekešiene ir jos pavaduotoju Dariumi Juodaičiu.

(Plačiau...)

Taryba atleido administracijos direktorę Vidą Rekešienę ir jos pavaduotoją Darių Juodaitį (vaizdo įrašas) (20)

Antradienį Jurbarko r. savivaldybės taryba balsavo dėl nepasitikėjimo administracijos direktore Vida Rekešiene. Posėdyje dalyvavo 25 tarybos nariai, kurių 22 baalsavo už V. Rekešienės atleidimą, trys - prieš.

(Plačiau...)

Nauja galimybė Jurbarke plėtoti vandens turizmą (9)

Jurbarke mažųjų laivelių savininkų ir vandens turistų laukia du geri pokyčiai: bus išvalyta ir pagilinta mažųjų laivų prieplauka ir pastatytas naujas slipas – nuožulnus kelias laivams į vandenį nuleisti. Pirmadienį Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centre surengtas rajono vadovų, statybos specialistų, kai kurių laivų savininkų ir kitų darbuotojų pasitarimas dėl planuojamų šioje miesto dalyje darbų.

(Plačiau...)

Užteršto vandens detektyvas narpliotas du mėnesius (1)

Dar birželį Rutkiškiuose suskambo pavojaus varpai – dviejuose šuliniuose pasirodė fekalijomis užterštas vanduo. Redakciją pasiekė anoniminis laiškas, kuriame piktinamasi, kad kaime neįrengta nuotekų sistema. Tyrimo ėmėsi skundą dėl užteršto vandens gavęs Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis, pasitelkęs į pagalbą Aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnus. 

(Plačiau...)

Tarnybą pradėjo 5-oji šauktinių pamaina (0)

Rugpjūčio 5 d. Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas į savo bendruomenę priėmė 5-ąją nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) karių pamainą. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook