Numerio tema

Numerio tema

Opozicija ir valdžia susikibo dėl papildomo etato (5)

Spalio 11 d. vykusiame savivaldybės tarybos neeiliniame posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl papildomo etato Tarybos ir mero sekretoriate. Opozicija ir valdantieji stojo į priešingas puses: vieni kalbėjo apie pinigų švaistymą, kiti – apie nuolat didėjantį darbo krūvį.

(Plačiau...)

Pašto skyrių uždarymą lemia skaičiai (0)

Ekonominiais skaičiavimais grįsti AB Lietuvos pašto planai Jurbarko rajone palikti vos kelis pašto skyrius žmonėms nepriimtini. Dviejų didelių gyvenviečių – Skirsnemunės ir Eržvilko – gyventojai neslepia pasipiktinimo. Žmonės teigia, kad apie pertvarką sužinojo tik iš žiniasklaidos ir pagalbos kreipėsi į politikus.

(Plačiau...)

Muziejui pirktas pastatas dūlėja jau visą penkmetį (5)

Niekaip nesulaukdami valdžios dėmesio Veliuonos krašto istorijos muziejui nupirktam pastatui, veliuoniškiai patys ėmėsi iniciatyvos – kreipėsi į savivaldybės tarybą, merą ir administraciją, tikėdamiesi, kad politikai ir valdininkai grįš prie šių reikalų ir ateinančiųjų metų rajono biudžete numatys lėšų pastato rekonstrukcijos techniniam projektui parengti.

(Plačiau...)

Eurolygoje „Žalgiris“ startavo nesėkmingai (0)

Naujasisi Eurolygos sezono startas kiek prisvilo Kauno „Žalgirio“ ekipai. Ji patyrė du pralaimėjimus iš eilės. Šiame straipsnyje aptarsime pirmuosius Lietuvos čempionų mačus ir tai, kas laukia ilgo sezono metu.
 

(Plačiau...)

Automobilio poliravimas – galimybė atnaujinti transporto priemonės paviršių (0)

Nors šiandien automobilio paviršiaus atnaujinimo būdų yra tikrai daug ir įvairių, tačiau automobilio poliravimas vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu. Poliravimas yra tokia technologija, kuri padeda atnaujinti automobilį iš išorės, ir tai užtikrina kur kas geresnį estetinį vaizdą. Atliekant poliravimo darbus yra pašalinami smulkūs transporto priemonės kėbulo defektai, dažų nelygumai, ir t.t. Palanku yra tai, kad transporto priemonės kėbulo poliravimas  gali padėti sutvarkyti automobilio dažytojo paliktą broką, todėl automobilis atrodys kur kas geriau. Priežasčių, kodėl verta rinktis automobilio poliravimą, yra ganėtinai daug, todėl pravartu apžvelgti pačias svarbiausias.

(Plačiau...)

Vienuolika tarybos narių susibūrė į opoziciją (5)

Spalio 11 d. neeiliniame savivaldybės tarybos posėdyje grupė tarybos narių oficialiai pasiskelbė opozicija. Merui įteiktą pareiškimą pasirašė vienuolika politikų.

(Plačiau...)

Administracijos direktorius išrinktas valdančiųjų balsais (2 video) (15)

Vakar į neeilinį posėdį susirinkusi rajono taryba balsavo už ne itin sėkmingai ieškotą naująjį savivaldybės administracijos direktorių. Tarybos opozicija atsakomybės už jai nepriimtiną kandidatą neprisiėmė ir balsavime nedalyvavo – Raimundas Bastys savivaldybės administracijos vadovu išrinktas tik valdančiosios koalicijos balsais.

(Plačiau...)

Fondo tarybą sudarė pažeisdami nuostatus (3)

Jurbarko r. savivaldybės smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybą politikai sudarė dar rugpjūčio pabaigoje, tačiau priimant sprendimą dėl jos sudėties ėmė ir suklupo – nesilaikė pačių patvirtintų šio Fondo nuostatų. Nepaisant oponuojančių tarybos narių pastabų, už tokį sprendimą rankos kilo gan vieningai.

(Plačiau...)

Rajono piniginėje žiojėja 183 tūkstančių skylė (balsavimas) (11)

Vėjais 180 tūkst. eurų paleidusi savivaldybė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos malonės nesulaukė – nežinia kur nusėdusias lėšas, skirtas Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos stadionui atnaujinti, reikia grąžinti. Todėl šis piniginis galvosūkis atsidūrė rugsėjo 26 d. vykusio savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje ir atskleidė dar daugiau valdžios finansinių paslapčių.

(Plačiau...)

Kūdikio krepšelis užkūrė nevaikiškas aistras (7)

Jurbarko r. savivaldybės tarybos rugsėjo posėdyje tarp kitų klausimų svarstytas ir tarybos nario Gintario Stoškaus parengtas sprendimo projektas, kuriuo siūlyta visiems Jurbarko r. gimusiems kūdikiams skirti dovaną – kūdikio krepšelį. Nors nė vienas tarybos narys nepasisakė prieš tokią iniciatyvą, beveik visi valdančiajai daugumai priklausantys politikai dėjo į krūmus – balsuodami susilaikė.

(Plačiau...)

Su dujomis į daugiabutį atitekėjo konfliktai (3)

Jurbarkų Vyturio g. 14 namo gyventojai įsivėlė į ginčus – dvylika butų turinčiame name prieš penkerius metus buvo atvestas dujų įvadas, ir nuo tada kiekvienas gyventojas sprendžia pats, kada dujas įsivesti į savo butą. Paskutinis bandymas tai padaryti virto konfliktu, kurį spręsti pakviesti net savivaldybės atstovai.

(Plačiau...)

Motinos pienas – ne dovana, o būtinybė (0)

Šiuolaikiniame pasaulyje įvairūs pasiekimai leidžia atrasti alternatyvų kone bet kam, tačiau mokslininkai vienu klausimu sutaria vieningai – net ir pačiu sveikiausiu bei geriausiu laikomas kūdikio dirbtinis mišinėlis niekuomet neprilygs natūraliam motinos pienui.

Kodėl šis unikalus maistas yra būtinas kūdikiui, kokia yra žindymo nauda pačiai mamai ir kada palankiausias metas pradėti mokytis šios technikos, pasakoja Vilniaus gimdymo namų akušerė, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultacijos asociacijos narė bei laktacijos konsultantė Ieva Girdvainienė.

(Plačiau...)

Pretendento į direktorius prisistatymas politikus nuvylė (15)

Trečiadienį savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus sukviesto rajono tarybos pasitarimo tikslas – svarbus. Politikams buvo pristatytas pretendentas į savivaldybės administracijos direktorius, mat iki spalio 1 d. neapsisprendus dėl šios pareigybės, Jurbarkui grėstų tiesioginis valdymas.

(Plačiau...)

Projekto lėšos – didelė paspirtis gydymo įstaigoms (0)

Jurbarko r. viešosios pirminės sveikatos priežiūros įstaigos įgyvendina projektą, leisiantį padidinti veiklos efektyvumą. Europos Sąjungos fondų ir valstybės biudžeto lėšos skirtos tiek savivaldybės įsteigtoms, tiek privačioms medicinos įstaigoms.

(Plačiau...)

Vėjininkai trauktis iš Skirsnemunės nežada (4)

Rugpjūčio pabaigoje savivaldybėje vyko vėjo jėgainių parką šalia Skirsnemunės planuojančios statyti įmonės „REN Energija“, rajono politikų ir gyventojų susitikimas. Per jį skirsnemuniškiai ankstesnio reikalavimo neatsisakė – prašė vėjo jėgaines atitraukti penkis kilometrus nuo gyvenvietės. Verslininkai tikina tokių reikalavimų įgyvendinti negalintys, siūlo mažesnę ribą ir statybų atsisakyti neketina.

(Plačiau...)

Socialdemokratė – vėl etikos sergėtojų akiratyje (0)

Rugsėjo 12 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Jurbako r. savivaldybės administracijos buvusios direktorės Vidos Rekešienės elgesio. Tarnybinės etikos sergėtojai aiškinsis, ar politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoja nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų. 

(Plačiau...)

Atleisti administracijos vadovai politikos neatsisako (balsuokite, ar tam pritartumėte) (12)

Rugpjūčio 13 d. neeiliniame rajono tarybos posėdyje iš pareigų atleista savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir jos pavaduotojas Darius Juodaitis kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) ir buvo sugrąžinti į porinkiminius partijų sąrašus.

(Plačiau...)

Gyventojai durpininkų planams Dainių pelkėje nepritaria (4)

Jurbarkų seniūnijoje aplink Dainių pelkę esančių kaimų žmonės nesutinka, kad būtų iškirstas Dainių miškelis, pradėtos kasti ir perdirbti durpės. Gyventojų nuomonei praėjusį ketvirtadienį pritarė ir rajono savivaldybės taryba. Tačiau nežinia, ar į gyventojų nuomonę ir rajono tarybos sprendimą bus atsižvelgta, mat Dainių pelkės likimas sprendžiamas ir teismuose.

(Plačiau...)

Internetinėje erdvėje – spintos pigiau (0)

Ieškantieji naujos spintos ir planuojantieji namų zonas išskirti pertvaromis trokšta ne vien gauti gerą prekę, derančią prie esamų interjero sprendimų, taip pat laukia profesionalų konsultacijos – jog įsigyjamas daiktas ilgai tarnautų, jog medžiagų, stiliaus pasirinkimas taptų išmintingu. Visgi neretai inertnetinėje erdvėje siūlomos spintos pigiau gali padėti apsieiti net be profesionalų pagalbos.

(Plačiau...)

Balsavo dėl nepasitikėjimo vicemeru (2 video) (19)

Ketvirtadienį rajono tarybos posėdis prasidėjo su įtampos jausmu – į darbotvarkę buvo įtrauktas klausimas dėl mero pavaduotojo Daivaro Rybakovo atleidimo prieš terminą. Po slapto balsavimo valdančioji koalicija atsikvėpė lengviau – opozicijai neužteko balsų atstatydinti vicemerą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook