Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aikštelės atidarytos, šiukšlių vežti – nėra kam (nuotraukos, b...

Aikštelės atidarytos, šiukšlių vežti – nėra kam (nuotraukos, balsavimas) (4)

2019-11-05

Juostelę perkirpusi Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro Plėtros skyriaus vadovė Edita Vaitkienė paskelbė žinią apie projekto pabaigą, tačiau šventinę nuotaiką nustelbė požeminių šiukšlių konteinerių aikšteles įrengusių rangovų paliktas brokas. L. Pilecko nuotr.

Spalio 30-ąją Jurbarko Jaunimo parke vyko kiek neįprastas renginys – požeminių šiukšlių konteinerių atidarymas. Nors naujosios aikštelės turėtų gerokai pagerinti tiek jurbarkiečių, tiek konteinerius aptarnaujančių įmonių gyvenimą, panašu, kad Jurbarkui nepasisekė. Kituose Tauragės apskrities rajonuose aikštelių statyba apsiėjo be didelių problemų, o pas mus akis bado brokas.

Jurbarko r. savivaldybei, arba kitaip – mokesčių mokėtojams, miesto požeminių mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelių įrengimas kainavo 117106 eurus. Tai savivaldybės dalis prie ES skiriamų 2380217 Eur visame Tauragės regione vykdomam projektui.

Už šias lėšas mieste buvo įrengta devyniolika požeminių šiukšlių konteinerių aikštelių.

Akivaizdus statybininkų darbo brokas jurbarkiečius papiktino dar nė neįgyvendinus Europos Sąjungos ir rajono savivaldybės biudžeto pinigais finansuoto projekto „Tauragės regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“.

Gyventojai ne kartą dėl nekokybiškai vykdomų darbų atkreipė miesto ir rajono valdžios dėmesį.

Žmonių pasipiktinimą kėlė nuolat įgriūnančios plytelėmis grįstos aikštelės aplink konteinerius.

Brokas buvo taisytas keletą kartų, tačiau nesėkmingai – problemos liko. Jurbarko valdininkai ir politikai užsispyrusiai pirštu badė į Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą (TRATC) – esą problemos šios įstaigos bėda, nes projektą įgyvendina ne savivaldybė, o atliekų tvarkymo centras.

„Rangovai turės taisyti tol, kol plytelės bus tinkamai sudėtos. Turbūt būtų pigiau perdaryti iš esmės, bet kol kas bando tvarkyti po truputį“, – sakė TRATC Plėtros skyriaus vadovė Edita Vaitkienė, koordinuojanti įgyvendinamą projektą.

E. Vaitkienė atvirai pripažino, kad kol kas neaišku, kada statybininkų brokas bus ištaisytas.

Tiesa, E. Vaitkienė tikėjosi, kad griūnančios aikštelės netrukdys naudotis pačiais konteineriais.

Ji taip pat patikino, kad su statybininkais nenuskilo tik Jurbarkui. Kitose Tauragės apskrities savivaldybėse blogai atliktų darbų nepasitaikė, o jei pasitaikė, problemos buvo greitai ir kokybiškai išspręstos.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook