Atsiveria keliai spręsti senas problemas

Atsiveria keliai spręsti senas problemas (2)

2020-05-09

Apie būtinybę rekonstruoti Jurbarko autobusų stotį kalbama jau daug metų. Pradėjus įgyvendinti projektą „Tauragė +“ tam lėšų pažadėjo skirti Vidaus reikalų ministerija. J.Stanaitienės nuotr

Jurbarkas pagaliau turės gražią autobusų stotį. Tokią žinią gegužės 5 d. išgirdo tiesioginę transliaciją Jurbarko r. savivaldybės feisbuko paskyroje stebėję miesto gyventojai. Viešai projekto „Tauragė +“ strategijos įgyvendinimą aptarė apskrities savivaldybių merai, projekto rengėjai ir įgyvendintojai.

Tampa pavyzdžiu

Regiono plėtrą skatinantį projektą iniciavo Vidaus reikalų ir Finansų ministerijos, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra.

Savivaldybės buvo paragintos rasti bendrų sąlyčio taškų ir drauge spręsti problemas, tačiau tokį susitarimą pavyko pasiekti tik Tauragės apskrities savivaldybėms.

Jurbarko r. savivaldybės drauge su Tauragės, Pagėgių ir Šilalės savivaldybėmis įgyvendinamas pilotinis „Tauragė +“ projektas įsibėgėja.

Nuo diskusijų ir planavimo jau pereita prie realių darbų: skelbiami konkursai techniniams darbų projektams, kai kurie – jau parengti.

Jurbarko autobusų stotis daugybę metų sulaukia įvairiausių internautų pašiepimų.

Jurbarko autobusų stotis daugybę metų sulaukia įvairiausių internautų pašiepimų.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook