Internetinėje erdvėje – spintos pigiau

Internetinėje erdvėje – spintos pigiau (0)

2019-09-02

Ieškantieji naujos spintos ir planuojantieji namų zonas išskirti pertvaromis trokšta ne vien gauti gerą prekę, derančią prie esamų interjero sprendimų, taip pat laukia profesionalų konsultacijos – jog įsigyjamas daiktas ilgai tarnautų, jog medžiagų, stiliaus pasirinkimas taptų išmintingu. Visgi neretai inertnetinėje erdvėje siūlomos spintos pigiau gali padėti apsieiti net be profesionalų pagalbos.

Spintos pigiau - verta rizikuoti

Ieškant naujos spintos, labai pravartu įvertinti dėmesį į asmeninius poreikius, taipogi svarbu iš anksto numatyti, kokioje vietoje ji bus statoma, kam spinta tarnaus (miegamojo spinta ar kt.), kiek žmonių ja žada naudotis. Ypatingai tai reikšminga, kai planuojamas vidinis spintos pigiau išdėstymas. Visada vertėtų atkreipti dėmesį netgi į medžiagas, kokios bus naudojamos ją gaminant. Nėra privalu spintos lentynoms pasitelkti brangių medžiagų – reikšmingesnis funkcionalus vidinis išdėstymas. Nepaprastai reikšminga, projektuojant naujas spintas, jas derinti su esamu ar iš naujo kuriamu interjeru. Daugiau laiko vertėtų rasti spintos pigiau paieškoms. Pastaruoju metu šalyje atsirado gausybė pigių baldų, kurie, tikėtina, nepateisintų kliento lūkesčių ir kokybės, eksploatacijos ar tarnavimo laiko. Internetinės parduotuvės galėtų pasiūlyti išskirtinį stumdomų durų asortimentą. Čia kainos bei kokybės santykis – bene geriausias rinkoje. Sistemai paprastai bus suteikta mažiausiai dviejų metų garantija.

Dažniausiai žmonės neišvengia klaidų, mėgindami savarankiškai projektuoti spintas, neieškodami specialistų konsultacijų. Šiais atvejais pasitaiko klaidų, kadangi, kas užsakovams atrodytų labai tinkama, pasirodys esant visiškai nepatogu gal net neergonomiška. Visai taip yra svarbu konsultuotis net kai ieškoma spintos pigiau, spalvinius derinius, tam jog spinta neišsiskirtų iš bendro būsto įvaizdžio. Spintų montažus kartais labai pravartu perleisti specialistams, kadangi neretai užsakovai net neturi konkrečiai tam reikalui pritaikytų įrankių, tad, renkantis spintą patiems savarankiškai, rizikuojama, kad ji bus nepakankamai stabili, patogi (negerai slankiosis durys ar kt.), o ir jau surinktos spintos vaizdas nė kiek netenkins.

Kuriant savo namus norima, kad jie atrodytų jaukiai, stilingai ir funkcionaliai. Svajonių interjeras prašo daug laiko ar pastangų. Konkreti viena erdvė ne mažiau reikšminga už kitas, tad privalo deramai įgyvendinti savo funkcijas, o jos drauge sukurti individualiame būste harmonijos būseną. Svetainė išsiskirs tuo, jog tai, galima sakyti, mažiausiu privatumu pasižyminti erdvė namie - juk čia leidžiamas laikas su šeimos nariais, draugais, artimaisiais. Visada kuriant svetainės interjerą, neskaitant estetikos, nepamirškime funkcionalumo, įvertinkime patogumą.

Svetainės interjeras nepaklusnus laikui

Galvojant, kurie svetainės baldai jaukiausiai atrodytų namuose, pirmiausia gerai įvertinti įrengiamų patalpų erdves. Iš anksto pagalvokime, kokių baldų prireiks ir kurioje vietoje statysime. Mažesnei svetainei tiktų jaukia atrodantis fotelis ar kompaktiška sofa. Labai praktiškas variantas - miegamosios sofos lovos. Jas bet kokiu metu būtų galima paversti gera vieta nakvynei. Kai neturima daug vietos, pastatykime kambaryje spintas ar sekciją reikalingiausiems daiktams susidėti, o kuomet kambarys didelis - rinkimės iš gausios baldų kolekcijos: https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/svetaines-baldai

Erdvesniems kambariams galime rinktis didesnį minkštą kampą. Tokiais atvejais turėsime gerokai daugiau pasirinkimo variantų, todėl labai tikėtina, jog didesnėse svetainėse savo vietą rastų net kavos staliukai, jaukus sėdmaišis ar pufas. Didesnės sekcijos suteiks galimybę maksimaliai išnaudoti erdves, o kuomet norisi originaliu būdu padalinti svetainės erdves, šiam tikslui gerai pasitarnaus knygų lentynos ir jau sukauptiems suvenyrams. Nepamirškime sieninių spintų stumdomomis durimis – nepaisant to, kad jos dažniausiu atveju naudojamos prieškambaryje ir poilsio zonoje, priklausomai nuo erdvės išplanavimų, šį baldą galėsime visiškai nesunkiai pritaikyti svetainei.

Visgi, neretai ir labai erdvi svetainė gali atrodyti mažesnė, negu iš tikrųjų esama, tad svarbu prisiminti kai kurias esmines taisykles, galinčias padėti vizualiai sukurti masyvesnės erdvės įspūdį. Visų pirma, stenkimės naudingai panaudoti kiekvieną patalpos milimetrą – tam kuo puikiausiai tiktų  kampinė sekcija, sieninės lentynos bei tvirtinamos spintos. Šviesesni atspalviai ar lengvos konstrukcijos taipogi optiškai praplės patalpą, tad tokiu atveju labai praverstų vienas kitas stiklinis staliukas ir kiti švelnesnių spalvų baldai. Tai nereikš, kad tamsesni tonai čia visai nedera – skrupulingai juos derindami su kitokiomis detalėmis, sukursime elegantišką bei originaliai atrodantį interjerą.

Užsak. Nr. 980.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook