Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko šilumos tinklų darbuotojai filialą gina raštais

Jurbarko šilumos tinklų darbuotojai filialą gina raštais (8)

2018-01-10

Rajono mero Skirmanto Mockevičiaus antradienį sukviestiems politinių partijų atstovams permainų kontū- rus braižė filialo Jurbarko šilumos tinklai direktorius Darius Virvilas. J. Pileckienės nuotr.

Kol rajono valdžia laukia oficialių žinių iš AB „Kauno energija“, Jurbarko šilumos tinklų darbuotojai filialą bando apginti raštais. Ne tik bijodami prarasti darbą, bet ir signalizuodami apie jurbarkiečiams galimai kilsiančias problemas, sausio 2 d. jie kreipėsi į Seimo narį Ričardą Jušką ir savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių.

Atsakymo neišgirdo

Nuogirdos apie Jurbarko šilumos tinklų laukiančias permainas suformavo klausimus rajono vadovams. Praėjusių metų lapkričio 30 d. vykusiame rajono tarybos posė- dyje opozicija jau garsiai išsakė nuogąstavimus, tačiau išsamaus atsakymo nesulaukė nei iš rajono mero S. Mockevičiaus ar kurio kito savivaldybės vadovo, nei iš tarybos nario, Jurbarko šilumos tinklų filialo direktoriaus Dariaus Virvilo.

Meras tarybai teigė, kad jokios informacijos neturi. Tą patį jis pakartojo ir po naujųjų metų – oficialių žinių Jurbarko r. savivaldybė negavo. Nebuvo meras susitikęs ir su Kauno savivaldybės vadovu, AB „Kauno energija“ stebėtojų tarybos pirmininku Visvaldu Matijošaičiu. Pasak mero, nors ne kartą bandė, pasirodė, kad suderinti susitikimo laiką gana sudėtinga.

Užtat kitas laikrodis tiksi žymiai greičiau – tikrąją padėtį dar prieš minėtą rajono tarybos posėdį turėjo žinoti filialo direktorius D. Virvilas, priklausantis valdančiajai daugumai. O ši prieš kiekvieną tarybos posėdį dar renkasi į savo pasitarimą, todėl informacija apie lapkričio 24 d. AB „Kauno energija“ valdybos priimtą sprendimą savivaldybės vadovus ir politikus galėjo pasiekti anksčiau.

Rajono taryba lapkričio 30-ąją kalbėjo apie AB „Kauno energija“ planuojamas investicijas, tačiau nesileido į diskusijas apie filialo Jurbarko šilumos tinklai likimą. Investicijoms dėl dar vieno biokuro katilo įrengimo politikai pritarė ir atkreipė dėmesį, kad bendrovė prašo pritarimo investicijoms Jurbarko katilinėje, o ne filiale Jurbarko šilumos tinklai. Taryba bandė apsidrausti, sprendime įrašydama, kad investicijos derinamos Jurbarko šilumos tinkluose.

Nors filialą gindami rajono politikai sprendimu akcentavo, kad investicijos turi būti planuojamos Jurbarko šilumos tinkluose, o ne Jurbarko katilinėje, AB „Kauno energija“ dar lapkričio 29 d. Jurbarko šilumos tinklų direktorių informavo apie jau priimtus sprendimus. O jie – labai aiškūs. Pirmasis – 2017 m. lapkričio 24 d. AB „Kauno energija“ valdyba patvirtino bendrovės valdymo struktūrą be filialo Jurbarko šilumos tinklai. Filialo veikla nutraukiama nuo šių metų kovo 1 d. Antrą svarbų dokumentą lapkričio 29 d. pasirašė „Kauno energijos“ generalinis direktorius Rimantas Bakas. Jo įsakymu apie valdybos sprendimą informuotas filialo vadovas ir įpareigotas su bendrovės valdymo struktūros pakeitimais supažindinti darbuotojus.
Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.
"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook