Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kas jie – savivaldybės darbštuoliai ar pasipinigautojai?

Kas jie – savivaldybės darbštuoliai ar pasipinigautojai? (12)

2019-07-26

Rajono valdžios kabinetuose pamažu neliko laisvų kėdžių – po savivaldos rinkimų visi atsidūrė ten, kur ir buvo susiplanavę. Keli pirmieji šios kadencijos savivaldybės tarybos posėdžiai buvo ta riba, kuri nubrėžė rajono vadovų ir kitų politinio pasitikėjimo tarnautojų įgaliojimų pabaigą ir naują darbo etapą. Tačiau už visus darbus valdžios vyrams ir moterims sumokėti pritrūko pinigų – prireikė perskirstyti biudžetą.

Keitė biudžetą

Birželio 27 d. posėdžiavusi savivaldybės taryba ėmėsi šių metų rajono biudžeto pakeitimo. Savivaldybės biudžeto pajamos ir išlaidos padidintos 374694 Eur. Pajamas ir išlaidas teko koreguoti dėl gautų 181500 Eur tikslinių kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų vietinės reikšmės žvyrkeliams asfaltuoti. Pajamų eilutė 100 tūkst eurų papildyta iš gyventojų pajamų mokesčio. Dar 93194 eurai – pernykštis apyvartinių lėšų likutis.

Pinigai padalyti greitai: kas kelių – keliams, 130 tūkst. eurų prireikė savivaldybės iš dalies finansuojamiems projektams. 9000 Eur numatyti miesto šventei, 4000 – Sinagogų aikštės memorialo atidarymo iškilmėms.

Savęs nenuskriaudė

Tame pat posėdyje rajono politikų ranka šmurkštelėjo į savivaldybės biudžeto piniginę ir ištraukė dar 39194 eurus papildomam tarybos narių darbo užmokesčiui. „Šviesa“ jau rašė, kad valdančiosios daugumos politikai gegužės 8 d. raštu kreipėsi į savivaldybės merą prašydami padidinti posėdžiams pasirengti skiriamą laiką, o tuo pačiu ir atlygį.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio laikraštyje« Atgal

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook