Keleivius išlaipino laivą sustabdę inspektoriai

Keleivius išlaipino laivą sustabdę inspektoriai (6)

2020-07-13

Verslininkas Algimantas Lužas teigia, kad nesusipratimas menkas ir įvyko dėl biurokratinių smulkmenų, tačiau kai kurie laivo keleiviai įsitikinę, kad rizikuojama turistų saugumu, o problemų šleifas velkasi seniai. L. Pilecko nuotr

UAB „Suvalkijos laivai“ siūlo kelionę Nemunu iš Jurbarko į Nidą ir atgal. Unikali pramoga turėtų garantuoti įspūdingą dieną, tačiau laivu plaukę žmonės tikina, kad ją siūlantys verslininkai rizikuoja žmonių saugumu – plaukiama galimai techniškai netvarkingu laivu, į kurį susodinama triskart daugiau keleivių nei leidžiama.

Laivą sustabdė

Liepos 4-ąją maždaug trys dešimtys jurbarkiečių ir iš kitų miestų atvykusių turistų tikėjosi puikios kelionės vandeniu. Žmonės manė linksmai ir įdomiai praleisiantys laiką, kol laivas plauks Nemunu į Nidą, o ten pasimėgavus gamta ir ramybe, grįš atgal. Tačiau kelionė virto nemaloniu išbandymu.

Turistams įvykis buvo netikėtas, bet, panašu, nenustebino laivo įgulos. Laivui palikus Nidą ir plaukiant į Nemuno žiotis, jį sustabdė Lietuvos transporto saugos administracijos pareigūnų kateris.

Pastarieji laivą pasivijo įjungę švyturėlius ir plaukti toliau nebeleido – nukreipė į Uostadvario uostą. Čia išlaipintiems keleiviams teko laukti autobuso, kuriuo jie ir grįžo į Jurbarką.

„Į priekį plaukiant buvo viskas gerai“, – pasakojo laivu su vyru ir dviem mažamečiais vaikais plaukusi Rimgailė Gvildė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook