Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Naujam ligoninės stogui skubiai reikia remonto

Naujam ligoninės stogui skubiai reikia remonto (4)

2018-08-08

Kol ekspertai, rangovai ir valdininkai aiškinasi galimas vandens kaupimosi ligoninės stoge priežastis, artėja ruduo, o su juo ir darganos. L. Pilecko nuotr.

Nors Jurbarko ligoninės stogas uždengtas naujai, bėdų kelia bene tiek pat kaip ir iki renovacijos. Problemą mato ir savivaldybės valdininkai, ir stogą dengusios UAB „Medlera“ atsakingi darbuotojai, tačiau sprendimo kaip nėra – taip nėra. Kol vieni ir kiti braižo atsakomybės ribas, ant stogo niekas nesikeičia – pūpso vandens pilnos pūslės.

Savivaldybės administracija lyg ir sutarė su stogą dengusiais rangovais, kad priekaištai dėl kokybės teisingi. Šie sutiko broką taisyti, nes ir reikalavimai buvo pateikti dar garantiniam laikui nepasibaigus, tačiau darbai buksuoja, nes valdininkai ir verslininkai ginčijasi, kokiu metu atlikti darbus.

Pasak Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo Dariaus Juodaičio, apmaudu, kad naujai dengtą stogą reikia taisyti, tačiau situacija dabar nėra tokia bloga – vanduo į pastatą nebėga. Tačiau D. Juodaitis teigia, kad brokas privalo būti ištaisytas kuo skubiau, nes vėliau gali kilti didesnių problemų.

Ligoninės stogo sutvarkymas buvo vienas iš įstaigos pastato renovacijos etapų. Šiuos darbus 2014-aisiais užsakė rajono savivaldybė, o vykdė UAB „Medlera“.

„Yra problemų, kurias bandome spręsti. Tačiau šitame darbe yra sunkiausia susikalbėti su rangovais. Sunku su tais, kurie dirba, o su tais, kurie dirbo ir padarė kažkokių defektų – ypač sunku. Su mūsų vietiniais rangovais susišnekėti būna daug kartų lengviau, nei su įmonėmis, kurios ne mūsų rajone. Nors problemų išlenda ir vienų, ir kitų darbuose“, – sakė savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook