Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Parduodamo turto sąraše – ir mokyklos, ir butai

Parduodamo turto sąraše – ir mokyklos, ir butai (1)

2018-10-27

Ketvirtadienį savivaldybės tarybos posėdyje priimtas sprendimas papildyti viešame aukcione parduodamo Jurbarko r. savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašą, į jį įtraukiant koplytėlę Veliuonoje. Tai jau 62-as šio sąrašo objektas, kuriuos bet kas gali įsigyti savivaldybės rengiamuose aukcionuose.

Sąrašas keičiasi

Iki 2014 m. rudens, kada Vyriausybė patvirtino valstybės ir savivaldybių nekilnojamųjų daiktų pardavimo viešo aukciono būdu tvarkos aprašą, šis turtas būdavo privatizuojamas. Jurbarko r. savivaldybės taryba viešame aukcione parduodamo turto sąrašą patvirtino 2014 m. gruodžio 18 d., į jį buvo įtraukti 47 objektai.

Turto pardavimo tvarka numato, kad daugumą pastatų galima parduoti tik su jiems priskirtu žemės sklypu, kai jis užregistruojamas VĮ Turto bankas pasitikėjimo teise. Pirmieji šios įstaigos leidimai parduoti nekilnojamąjį turtą su žeme buvo gauti tik 2015 m. pabaigoje. Tada ir pradėta rengti daugiau viešų aukcionų.

2015 m. paskelbtas vienas, 2016 m. – šeši, 2017 m. – aštuoni, o šiais metais – jau devyni aukcionai. Iki spalio pradžios savivaldybė aukcionuose pardavė 27 objektus. Viešame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto sąrašas nuolat papildomas arba iš jo išbraukiami parduoti objektai. Ketvirtadienį tarybos posėdyje sąrašas tikslintas jau aštuntą kartą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook