Paslaptingi verslininkai suvertė kalną plastiko atliekų

Paslaptingi verslininkai suvertė kalną plastiko atliekų (4)

2020-08-22

Aplinkosaugininkai, ugniagesiai ir policija aiškinasi, kam priklauso plastiko atliekų kalnas, be jokių leidimų supiltas privačioje aikštelėje P. Paulaičio gatvėje. L. Pilecko nuotr

728 kub. m įvairių plastiko atliekų – tiek šiukšlių be leidimo sandėliuojama P. Paulaičio gatvėje, Jurbarke. Apie sunkvežimiais vežtas atliekas tarnyboms pranešė įtartinus krovinius pastebėję gyventojai. Liepos 14- ąją aikštelės savininkas buvo įspėtas, tačiau atliekos ten guli nepajudintos.

Ugniagesiai įspėjo

P. Paulaičio g. esanti aikštelė ir angaras priklauso kauniečiui verslininkui Valdui Randžiui. Pats V. Randis aiškina, kad atliekas suvežė ne jis, o investuotojai, kurių kol kas nenori įvardyti. Esą paslaptingieji verslininkai Jurbarke planuoja statyti atliekų perdirbimo įmonę. Tokia žinia privertė sunerimti miesto bendruomenę ir pareigūnus.

Pirmieji tyrimą pradėjo Jurbarko aplinkosaugininkai. Pasak pareigūno Andriaus Šašio, gyventojų informacija pasitvirtino – plastikas atvežtas ir sandėliuojamas neturint tam leidimo bei nesilaikant taisyklių.

„Atliekų kiekis yra didelis, todėl medžiaga buvo perduota Jurbarko policijos komisariatui, kurio pareigūnai toliau tiria situaciją. Bet kokiu atveju verslininkui teks plastiką išvežti ir sutvarkyti tinkamai“, – sakė A. Šašys.

Atliekų krūvas įvertino ir Jurbarko r. priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos specialistai. Jie V. Randį įspėjo dėl atliekų laikymo taisyklių pažeidimų ir nurodė kuo greičiau šiukšlyną sutvarkyti.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook