Pertvarkos smaigalyje – abi miesto progimnazijos

Pertvarkos smaigalyje – abi miesto progimnazijos (12)

2020-02-28

Merui Skirmantui Mockevičiui (dešinėje) teko vienam atlaikyti progimnazijos bendruomenės pasipriešinimą, nes Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė buvo linkusi pritarti pedagogų ir laikinojo direktoriaus Viljamo Bakšio nuomonei, kad pertvarka mokykloje – per anksti. J. Stanaitienės nuotr.

Vasario 26 d. Vytauto Didžiojo progimnazijos bendruomenei rajono vadovai pristatė mokyklų tinklo pertvarkos plano pakeitimo siūlymus. Pasitvirtino jau ne vienerius metus sklandantys gandai – šios progimnazijos greičiausiai laukia didelės permainos: politikai planuoja Vytauto Didžiojo progimnaziją prijungti prie Naujamiesčio progimnazijos ir įsteigti vieną juridinį asmenį – Jurbarko progimnaziją.

Planai pribloškė

Į Vytauto Didžiojo progimnaziją atvykę Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorius Raimundas Bastys ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė pristatė mero dar gruodį sudarytos darbo grupės pasiūlymus dėl Jurbarko r. savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkymo plano 2016-2020 m. patikslinimo.

„Darbo grupė pateikė išvadą ir pasiūlymus dėl viso rajono mokyklų tinklo optimizavimo. Tame tarpe – ir dėl progimnazijų. Darbo grupė pasiūlė sujungti šių mokyklų administracijas. Liktų vienas direktorius, viena buhalterija, ūkio dalis. Mokytojų ši pertvarka nelies, kol nemažės mokinių skaičius. Dabar norime išsiaiškinti bendruomenės požiūrį, nuomonę į tokį galimą sprendimą“, – glaustai nuveiktus darbus pristatė ir susitikimo tikslą įvardijo darbo grupės pirmininkas, savivaldybės administracijos direktorius R. Bastys.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook