Remonto nepamenančiam skyriui ligoninė prašo pinigų

Remonto nepamenančiam skyriui ligoninė prašo pinigų (3)

2021-02-01

Po prieš porą savaičių ligoninėje įvykusios vandentiekio avarijos ir jos vietos paieškų Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyriaus patalpos atrodo dar blogiau.

Prieš formuojant šių metų savivaldybės biudžetą, kurį taryba tvirtins vasarį, savivaldybės Finansų skyriui įstaigos pateikia savo poreikius, išsako lūkesčius ir planus. Tie lūkesčiai dažnai būna ir nepamatuoti, juos prireikia gerokai „apkarpyti“, o įstaigų vadovams tenka įrodyti, kad prašomi pinigai – būtini. Jurbarko ligoninė – ne išimtis. Vyr. gydytoja Rūta Lukšienė taip pat turėjo pagrįsti, ar būtina prašoma suma.

Trūksta milijonų

Prieš porą savaičių Finansų skyriaus vedėja Audronė Stoškienė savivaldybės tarybos nariams pristatė pirmą 2021 m. savivaldybės biudžeto variantą. „Šiemet nusprendėme padaryti kitaip ir pateikti ne jau subalansuotą biudžeto variantą, o į jį sudėti visus gautus prašymus ir pageidavimus, nes dažnai tarybos nariams kyla klausimų, kodėl ne visi prašymai įtraukiami ir kur jie dingsta“, – sakė Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Taip biudžeto projekte sugulė daugybė įstaigų pageidavimų, suskirstytų į būtinuosius ir papildomus. Seniūnijos, švietimo, kultūros ir kitos biudžetinės įstaigos pageidavo gauti pinigų patalpoms, stogams, sienoms remontuoti, langams keisti, įrankiams ir įrangai pirkti, teritorijai tvarkyti, baldams ir instrumentams bei kitiems reikalams.

„Ankstesniais metais biudžetą pateikdavome be deficito, subalansuodavome išlaidas ir pajamas. Dabar matote, kiek pageidavimų gauname. Lauksiu ir jūsų minčių, kur galėtume išlaidas mažinti“, – politikams sakė A. Stoškienė.

Jos pateiktame biudžeto projekte išlaidos pajamas viršijo beveik 9 mln. Eur. Už tiek įstaigų prašymų liks nepatenkinta – biudžetas turi būti subalansuotas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite eletroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook