Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sulaikytas aukštas savivaldybės administracijos pareigūnas (pa...

Sulaikytas aukštas savivaldybės administracijos pareigūnas (papildyta STT komentaru) (34)

2019-07-31

Antradienio popietę sulaikytas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Darius Juodaitis, pranešė Policijos departamentas.

D.Juodaitis įtariamas sukčiavimu, turto iššvaistymu ir antspaudo, spaudo ar dokumento sunaikinimu, sugadinimu ar paslėpimu. „Tai yra mano pavaduotojas. Tai susiję su vienu iš projektų“, – antradienį BNS sakė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Vyras uždarytas į Kauno VPK areštinę.

STT patvirtino, kad vakar pareikšti įtarimai Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui D. Juodaičiui bei Infrastruktūros ir turto skyriaus vyr. inžinierei R. P. Jie įtariami piktnaudžiavimu, dokumentų suklastojimu bei padėjimu iššvaistyti turtą. Taip pat įtarimai dėl dokumentų klastojimo ir padėjimo iššvaistyti turtą pareikšti dviejų privačių bendrovių darbuotojams.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas yra sulaikytas. Kitiems įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis. Vakar taip pat atliktos kratos Jurbarko rajono savivaldybėje, paimti tyrimui reikšmingi daiktai ir dokumentai.
Tiriamos aplinkybės dėl viešojo pirkimo pagrindu sudarytos sutarties vykdymo, galimai pažeidžiant nustatytą tvarką bei suklastojus dokumentus savivaldybės lėšomis apmokėjus už netinkamai atliktus statybos darbus.
Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnams atliekant ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Jurbarko rajono savivaldybėje, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nutartimi nuo rugpjūčio 1 d. trims mėnesiams nuo pareigų nušalintas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas D. Juodaitis.
Trečiadienį D. Juodaitis buvo paleistas iš sulaikymo, jam, kaip ir kitiems įtariamiesiems, skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

lrytas, STT inform.« Atgal

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook