Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Užsiliepsnojo benamių pamėgtas pastatas

Užsiliepsnojo benamių pamėgtas pastatas (0)

2019-04-09

Liepsnas lūšnoje greitai sutramdę ugniagesiai džiaugėsi, kad diena buvo rami – pučiant stipriam vėjui mieste ugnis greitai gali persimesti į gretimus pastatus. L. Pilecko nuotr.

Antradienio rytą, apie 8 val., ugniagesiai skubėjo į P. Cvirkos gatvę Jurbarke. Ramią miesto gatvelę išjudino iš apleisto pastato kylantys dūmai. Ugnis galėjo įsiplieksti nuo numestos nuorūkos, mat be šeimininkų dėmesio likusiame pastate dažnai įsikuria benamiai. 

Ugniagesiai degančio statinio viduje jokio žmogaus nerado. Gesinant medinį pastatą ten buvę daiktai sulieti vandeniu, o pats statinys beveik išardytas. Ugniagesiai turėjo nuplėšti stogą, nes kitaip negalėjo užgesinti po šiferio lakštais smilkusios dangos sluoksnio.

Pasak Jurbarko r. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Tomo Statkaus, gaisrai mieste yra ypač pavojingi. Daugybė atvejų realiai parodė, kad tereikia smarkesnio vėjo ir fakelais gali virsti šalia esantys pastatai.

„Visi gaisrai pavojingi, tačiau gyvenvietėse ir miestuose – ypač. Šio gaisro priežastis nustatys ekspertai, tačiau, pirminiais duomenimis, jis kilo nuo neatsargios žmogaus veiklos. Laimė, pats žmogus nenukentėjo. Situacijos, kai vartojamas alkoholis, rūkoma ten, kur miegama, dažnai baigiasi didelėmis nelaimėmis“, – sakė ugniagesys.

Pastarąją parą ugniagesiai skubėjo ne tik į šį gaisrą. Balandžio 8 d. apie 14 val. pagalba buvo išsiųsta į Eržvilko sen. Lybiškių gyvenvietę. Bendruoju pagalbos numeriu paskambinęs žmogus pranešė, kad iš keturių aukštų daugiabučio verčiasi dūmai.

Netrukus paaiškėjo, kad buto šeimininkai buvo išėję į parduotuvę, o tuo metu prisvilo maistas.

Tos pačios dienos vakare užsidegus ardomam namui ugniagesių prireikė Motiškių kaime (Seredžiaus sen.). Jiems atvykus pastatas degė atvira liepsna, stogas jau buvo sukritęs. Gelbėtojai ugnį sutramdė per porą valandų.

Koją kišo alkoholis

Darbo netrūko ir policijai. Balandžio 6 d. pranešta apie Kebiškių k. (Šimkaičių sen.) prieš sugyventinę smurtavusį 53-ejų vyrą. Įtariamajam nustatytas 1,85 prom. girtumas. Galimai aukai – 1,8 prom.

Balandžio 7-osios vakare pareigūnai tramdė nuosavam kieme susikibusias dvi šimkaitiškes. 42-ejų moteris esą smurtavo prieš trejais metais vyresnę šimkaitiškę. Galimai aukai nustatytas 3,25 prom. girtumas.

Balandžio 8 d. apie 2 val. Balandžių kaime (Raudonės sen.) įkliuvo neblaivus vairavęs aštuoniolikmetis. Pareigūnai jam nustatė 1,62 prom. girtumą. Už vairavimą apsvaigus vaikinas keliaus į teismą, o „Volkswagen Passat“ automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę.

Įkliuvo su vogtu automobiliu

Balandžio 5 d. vakarą Raseiniuose buvo pavogtas automobilis „Opel Astra“. Pasak mašinos savininko, transporto priemonę po išgertuvių pavogė 21-erių sugėrovas.

Ilgai pasisavinta mašina įtariamasis nesidžiaugė. Tokio pat amžiaus, kaip ir jo pagrobėjas, automobilį Jurbarko patruliai apie 1 val. nakties pastebėjo Vadžgiryje (Šimkaičių sen.).

Patikrinę mašiną policininkai joje rado net du pažeidėjus. Paaiškėjo, kad ieškomą automobilį vairavo asmuo, kuriam teisė vairuoti atimta. Ant mašinos galinės sėdynės miegojo neblaivus vyras, kuris, kaip ir automobilis, buvo ieškomas.

Pabudinus jį ir patikrinus alkotesteriu, buvo nustatytas 1,81 prom. girtumas.

600 eurų vertės automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę. Įtariamasis vagyste uždarytas į areštinę.

„Pareigūnai patikrinti sustabdė įtartiną automobilį. Tuomet ir paaiškėjo, kad mašina ieškoma. Tai buvo ne viskas. Vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, nors jis buvo blaivus. Tačiau ant galinės sėdynės miegojo girtas pilietis. Pareigūnai išsiaiškino, kad paskelbta jo paieška“, – istorijos aplinkybes vardijo Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Pasak pareigūno, atvejų, kai alkoholio padauginę veikėjai nuvaro sugėrovų automobilius, pasitaiko. Dažniausiai policija greitai išsiaiškina šiuos nusikaltimus ir suranda transporto priemones.

Atvežė subadytą vyrą

Balandžio 7-osios nakties kriminalas užminė policijai mįslę. Į ligoninę pateko peiliu subadytas vyras, kuris apie nusikaltimą nieko nepapasakojo.

Kaip praneša policija, apie 1.50 val. į Jurbarko ligoninę dėl dviejų durtinių žaizdų kreipėsi neblaivus vyras, jis pervežtas bei paguldytas į Kauno ligoninę. Sužeistajam nustatytas 1,71 prom. girtumas.

1994-aisiais gimęs vyriškis įvykio aplinkybių normaliai nepaaiškino.

„Pagal pirminę informaciją, viskas įvyko Kiduliuose esančiame Prisiminimų parke, kadangi tai jau Šakių rajonas, todėl tyrimą atliks Šakių komisariato pareigūnai. Sužeistasis buvo atvežtas į Jurbarko ligoninę, nes ji buvo arčiausiai. Vyras aiškina, kad susižalojo, kai pats pargriuvo“, – sakė A. Dumčius.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook