Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Valdiškų automobilių parkas pamažu pučiasi

Valdiškų automobilių parkas pamažu pučiasi (6)

2017-03-16

Savivaldybės vadovai pamėgo rengti automobilių perdavimo šventes, į kurias kviečia žiniasklaidos atstovus. Pastarojoje Girdžių seniūnui Dariui Juodaičiui (kairėje), kaip ir dar trims seniūnams, prieš fotoaparatus rankas spaudė meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorės pavaduotojas Viktoras Ganusauskas. J. Stanaitienės nuotr.

Metų pradžia ir praėjusių pabaiga išsiskyrė naujų valdiškų automobilių sutikimo šventėmis, tačiau kam reikalinga tokia pompastika, žino gal tik patys valdžios žmonės. Kitiems – tai tiesiog darbui būtina transporto priemonė. Iškilmės gali reikšti, kad esame arba nusigyvenę, arba labai svarbu inventorizuoti gerus darbus.

Iš skirtingų šaltinių

2016 m. rugsėjį Jurbarko ir Eržvilko gimnazijas pasiekė geltonieji autobusiukai, kuriuos skyrė Švietimo ir mokslo ministerija. Vis labiau nykstant mokyklų tinklui šių autobusiukų poreikis didėja, moksleiviai mokyklas turi pasiekti iš atokesnių vietovių.

Metų pabaigoje Jurbarko r. savivaldybės administracijos dovanos sulaukė Šimkaičių seniūnija – jai už 9 tūkst. eurų iš UAB „Reiva“ buvo nupirktas didesnio pravažumo 2007 m. gamybos automobilis BMW X3. Ši seniūnija pasirinkta dėl didžiausio socialinės rizikos šeimų skaičiaus – Šimkaičių krašte yra daugiau kaip trečdalis visame rajone registruotų vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose.

Šis automobilis turėtų padėti socialiniams darbuotojams pasiekti atokiai gyvenančias šeimas. Idėja gera, bet ar verta pirkti 10 metų senumo prabangios markės automobilį, kuris gali greit pradėti byrėti, o jo detalės nebus pačios pigiausios, galima diskutuoti. Šis automobilis nupirktas iš sutaupytų socialinės paramos lėšų.

Metų pradžioje specialiaisiais automobiliais džiaugėsi Jurbarko r. priešgaisrinė tarnyba ir Jurbarko ligoninė. Gaisrinės automobilį padovanojo miestas partneris Lenkijoje – Rynas. 1984 m. gamybos automobilis priklausė Ryno savivaldybės savanoriams ugniagesiams ir buvo perduotas besiformuojančiai savanorių gaisrininkų komandai Viešvilėje.

VšĮ Jurbarko ligoninė specialios paskirties automobilį pervežti ligonius į aukštesnio lygio gydymo įstaigas gavo iš Sveikatos apsaugos ministerijos. Iki šiol įstaiga naudojosi senais, nepatogiais ir brangiai eksploatuojamais automobiliais. Nors vieno naujo „Fiat“ automobilio ligoninei per mažai, bet ir jis yra rimta paspirtis.

Vykdydami integralios pagalbos namuose projektą du automobilius „Citroen Berlingo“ įsigijo VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos. Šis projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondų lėšomis.

Nudžiugino seniūnijas

Dar pernai rugsėjį rajono politikai leido savivaldybės administracijai įsigyti keturis lengvuosius automobilius ir mikroautobusą. Šių automobilių kaina privalėjo neviršyti 150 tūkst. eurų, įsigyti juos nuspręsta iš skolintų lėšų.

Iš karto nutarta, kad automobiliai atiteks Girdžių, Skirsnemunės, Juodaičių ir Raudonės seniūnijoms. Už 90,82 tūkst. eurų buvo nupirkti keturi didesnio pravažumo automobiliai „Škoda Yeti“. Vasario 20 d. jų parsigabenti seniūnai vyko į UAB „Baltieva“ .

Perkamiems automobiliams jokių ypatingų reikalavimų nebuvo keliama. Atsižvelgdami į sąlygas, kuriomis turės važinėti, seniūnai pageidavo didesnių bagažinių daiktams, guminių kilimėlių, kablių priekabai pritvirtinti. „Škoda Yeti“ turi 2 l variklį, naudoja dyzelinį kurą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.
 
„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook