Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vizitas: ministras atvažiavo išgirsti ir spręsti

Vizitas: ministras atvažiavo išgirsti ir spręsti (5)

2018-07-31

Liepos 27 d. Jurbarke visą dieną praleido Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius su patarėju Egidijumi Jurgelioniu. Svečiui buvo parengta intensyvi programa, tačiau ministras nesulaukė tiek dėmesio, o ir kritikos, kiek prieš kurį laiką Jurbarke viešėjęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Su geromis žiniomis

Jauniausias Lietuvos Respublikos Vyriausybės narys ministro portfelį gavo vos prieš 8 mėnesius, tačiau jau parodė, kad yra nusiteikęs į Lietuvos ūkį atnešti šiuolaikišką mąstymą bei inovacijas. Į Jurbarką V. Sinkevičius taip pat atvyko pasiruošęs – žinojo ir galėjo kalbėti beveik apie kiekvieną jam pa-teiktą klausimą ar projektą.

Ministrą savo kabinete priėmė Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, kiti savivaldybės vadovai, Seimo narys Ričardas Juška.

Svečias kalbą pradėjo nuo ateities planų – užsiminė apie Ūkio ministerijos kuriamą finansavimo priemonę „Regio potencialas LT“, skirtą smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumui skatinti. „Ši priemonė pakeis vieną populiariausių Ūkio ministerijos programų – „Regio Invest LT“. Svarbiausia, kad ja galės daug lengviau pasinaudoti regionuose esančios įmonės“, – sakė ministras.

Iki šiol 80 proc. investicijų atitekdavo didiesiems miestams, o priemonėje „Regio potencialas LT“ numatyta, kad didiesiems regionams galės būti skirta tik 30 proc. viso finansavimo, o 70 proc. keliaus į mažuosius. „Konkuruosite tik apskrities viduje, o tarp miestų konkurenciją galima įveikti“, – mano ūkio ministras. Kvietimai teikti paraiškas greičiausiai bus paskelbti rudenį.

Ministras priminė, kad dar yra likusių lėšų turizmo plėtros regionų e-rinkodaros programoje, ir ragino būti aktyvius ir ieškoti galimybių tų pinigų gauti.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook